Decembris Biznesa augstskolā "Turība" šis mēnesis tiek aizvadīts uz pacilātas nots, jo mācībspēkiem un absolventiem tas ir ilgi gaidītais Ziemas izlaiduma laiks.

Šogad Ziemas izlaidumā "Turību" kopumā absolvēja 257 absolventi, 47 no kuriem savu izglītību ieguva tieši "Turības" Liepājas filiālē. Taču šīs izlaidums ir īpašs vēl ar diviem nozīmīgiem skaitļiem – šogad "Turību" absolvēja 17 000 absolvents un 600.Liepājas filiāles absolvents, informē "Turības" sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Uglanovs.

Liepājas filiālē koledžas līmeņa izglītību ieguva 47 jaunie speciālisti trīs programmās: programmu "Finanses un grāmatvedība" absolvēja 29 speciālisti, "Tiesību zinātne" – 14 speciālisti un "Mārketings un tirdzniecība" – 4 speciālisti. Ņemot vērā lielo absolventu skaitu, šogad pirmo reizi izlaidums Liepājas filiāles absolventiem notika Liepājā, filiāles mājvietā – Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolā. Liepājas filiāles 600. absolventa tituls tika programmas "Finanses un grāmatvedība" absolventei Sandrai Maļinovskai.

"Liepājas filiālei šis ir īpašs gads – ne tikai suminot 20. pastāvēšanas gada dienu, bet arī pirmo reizi izlaidums notika Liepājā. Šī gada absolventi pierāda savu apņēmību, mērķtiecību un zinātkāri. Tikai kopā, ar skolas spēju pielāgoties, lektoru elastīgo pieeju vadīt un studentu prasmi apgūt, tika panākts kopīgs un iespaidīgs rezultāts, lielākais absolventu skaits pēdējo 10 gadu laikā. Lai jaunajiem speciālistiem ir bagātīgas darba gaitas, mūsu mācībspēkiem zinātkāri studenti un skolai turpināt procesus vadīt ar augstāko kvalitātes zīmi," uzsver Biznesa augstskolas "Turība" Liepājas filiāles vadītāja Agnese Getaute-Zariņa.

Viņa piebilst, ka, atskatoties uz 2020.gada notikumiem visā pasaulē, ar bažām tika gaidīts uzņemšanas laiks, bet par lielu pārsteigumu, tieši 2020.gada uzņemšana rezultējās ar rekordlielu uzņemto studentu skaitu, neskatoties uz pandēmiju, attālināto studiju procesu un dažām citām izmaiņām, kas ietekmēja sabiedrības noskaņojumu, tieši 17.decembrī, izlaiduma dienā, varēja sveikt kuplu absolventu skaitu

Ziemas izlaidumā Biznesa augstskolu "Turība" kopumā absolvēja 257 absolventi: Uzņēmējdarbības vadības fakultāti – 167 speciālisti, Juridisko fakultāti – 74 speciālisti un Starptautisko tūrisma fakultāti – 16.