Kā liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas dati, šodien Liepājā vārda dienu svin 4 Valfrīdi un 55 Kiras. Dzimšanas dienā sveicam Gintu Reķēnu.

Pastāsti nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Mana ikdiena pēdējā mēneša laikā ir ļoti mainījusies un ir grūti precizēt, kāda tā ir tagad. Aizgāju  no darba Londonā, kur strādāju kompānijā "MG Motor UK", aizbraucu uz Portugāli iemācīties sērfot un izbaudīt visu citu, ko tā piedāvā, kā arī pārcēlos uz dzīvi Rīgā un sāku strādāt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā. Tagad mana ikdiena ir par un ap jaunā amata apgūšanu.

Kāds notikums pēdējā laikā ir licis tev pasmaidīt?
Daudzi notikumi liek man pasmaidīt – smaidu satiekot savu ģimeni un draugus un apzinoties, ka šoreiz neesmu atbraucis uz Latviju ciemos, bet gan esmu šeit, lai paliktu.

Kas ir neatņemama rudens sastāvdaļa?
Neatņemama rudens sastāvdaļa, viennozīmīgi, ir krāšņās koku lapas! Lai gan pēc laika apstākļiem liekas, ka rudens šogad izpaliek un Latvija pāriet uz ziemu. Cerams, ka rudens neatgriezīsies Ziemassvētku laikā!

Kādas grāmatas ir tavā grāmatu plauktā?
Manā grāmatu plauktā pārsvarā ir grāmatas par biznesu, sevis pilveidošanu, psiholoģiju un dažādas autobiogrāfijas.

Mīļāko grāmatu nevaru nosaukt, līdzīgi kā ar filmām un dziesmās – tā ir mainīga vērtība. Varētu teikt, ka mans mīļākais autors ir Robins Šarma, un, iespējams, mīļākā grāmata varētu būt Elona Muska autobiogrāfija vai kāda no Robina Šarmas grāmatām.

Pagaidām lasu grāmatu "The psychopath test", kas sniedz interesantu ieskatu tajā, kā darbojas psihopātu prāts un kā viņi ietekmē mūsu sabiedrību.

Kāds ir tavs hobijs?
Mani hobiji ir diezgan dažādi. Cenšos izmēģināt daudz ko jaunu, piemēram, pagājušajā nedēļā izbaudīju "Blue Shock Race" sniegtās aktivitātes Liepājā.

Nemainīgie hobiji būtu @razots_latvija instagram.com konta attīstīšana, grāmatu lasīšana un snovbordošana.

Kas ir Liepājas galvenā iezīme?
Liepājas galvenā iezīme ir vējš, to novērtē esot tikai ārzemēs – mēs liepājnieki esam tik ļoti pieraduši pie mūsu stiprā vēja, ka mums tas vairāk neliekas spēcīgs.

Kura vieta Liepājā ir tava svētnīca?
Mana svētnīca varētu būt pati Liepāja – nodzīvojot dažus gadus ārzemēs sāku novērtēt visu, ko kādreiz nepamanīju, dzīvodams Liepājā. Visas mazās ieliņas un smukie skati – to visu vienkārši neievēroju kādreiz. Taču ir jāpiebilst, ka man ļoti patīk Jāņa Čakstes laukums Liepājā.

Kā uzburt svētku sajūtu?
Viss jau ir atkarīgs no tā kā tu skaties uz apkārtējo – svētku sajūta nav jāuzbur, ir vienkārši jāsāk svinēt!  

Tavs novēlējums visiem šis dienas gaviļniekiem!
Novēlu jums visiem izbaudīt šo dienu un novērtēt visu, kas jums ir dots!