Tirdzniecības nams "Kurzeme" un Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija aicina no 1. septembra līdz 29. septembrim "Kurzemes" 3. stāvā apskatīt 2016. gada labākās precinieku fotogrāfijas.

Izstāde ir mīlestības pārpilna ekspozīcija ar jaunlaulāto pāru bildēm, kuru autori ir gan pieredzējuši kāzu fotogrāfijas grandi, gan uzlecošie talandi. Izstādes mērķis ir sekmēt kāzu fotogrāfijas mākslinieciskās vērtības attīstību Latvijā, īpašu uzmanību veltot arī tās tehniskajai kvalitātei. Eksponētie foto darbi ir vislabākais piemērs, kādai jābūt kāzu fotogrāfijai – radošai un svētku noskaņu atspoguļojošai. Izstādes rīkotāji cer, ka darbi palīdzēs gūt iedvesmu nozīmīgajai dienai, izprast kāzu fotogrāfa darba nopietnību, un, iespējams, izvēlēties savu īsto mīlestības svētku fotogrāfu. Tādu, kurš noķers līgavaiņa acu skatu uz neaprakstāmi skaisto līgavu, radoši uzņems jaunā pāra porterus un nepalaidīs garām nevienu svarīgu svētku mirkli. Kāzu fotogrāfijas ar laiku kļūst par dzimtas relikvijām, un tieši tāpēc to tapšanas brīdis ir tik svarīgs.

“Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijā" ir 69 profesionāli fotogrāfi, tās mērķis ir apvienot un saliedēt kāzu fotogrāfus vienā organizācijā, lai sekmētu tehniskās kvalitātes un mākslinieciskās vērtības attīstību. Plašāk par asociāciju un tās fotogrāfiem var lasīt tās mājas lapā www.lkfa.lv.

Izstāde  "Kurzemes" trešajā stāvā būs apskatāma līdz 29. septembrim, informē mārketinga vadītāja Alīna Skangale.