Liepājas tehnikumā aizvadīts Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu meistarības konkurss "Biznesa kanvu izaicinājums", kurā piedalījās audzēkņi no visas Latvijas.

Pirmā konkursa diena vairāk bija veltīta konkursantu izglītošanai un iedvesmošanai, tāpēc par to kā top idejas, ar kādiem izaicinājumiem nākas saskarties veidojot savu uzņēmumu, un kas ir svarīgākais, lai spētu ideju padarīt par gatavu produktu, pastāstīja uzņēmuma "InPass" vadītājs Raivis Ekšteins, "Windcut Barber Shop" līdzvadītājs Elgars Roga un "Coworking Liepāja" līdzdibinātājs un Kurzemes Biznesa inkubatora vadītājs Intars Zēns.

Nākamajā dienā ar iedvesmojošu lekciju "Prezentācija pārdošanas procesā" uzstājās "ERGO Latvija" Kurzemes reģionālās filiāles vadītāja Sandra Dreiberga. Pēc iedvesmojošās lekcijas konkursanti devās uz savām darba vietām, lai izstrādātu biznesa ideju biznesa kanvas modelī. Dienas noslēgumā konkursanti savas biznesa idejas prezentēja komisijai, kuri arī noteica konkursa uzvarētājus, informē PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Ārējo sakaru organizatore Madara Jaunciema.

Pirmā vieta – jauktā komanda:
Amanda Andersone (Ogres tehnikums)
Ieva Līga Kajaka (Rīgas tirdzniecības profesionālā vidusskola)
Oļegs Jaunošāns (Rīgas tirdzniecības profesionālā vidusskola)

Otrā vieta – jauktā komanda:
Kristiāna Bruvere (Rīgas Stila un modes tehnikums)
Arīna Ozerska (PIKC Daugavpils tehnikums)
Laine Nansija Krēta (PIKC Kuldīgas tehnikums)

Trešā vieta – jauktā komanda:
Ieva Sudraba (PIKC "Liepājas Valsts tehnikums")
Diāna Anastasija Mahņova (PIKC "Rīgas Valsts tehnikums")
Paula Bokāne (Jēkabpils Agrobiznesa koledža)

Vienlaikus ar konkursu tehnikumā norisinājās ESF projekta "Profesionālās izglītības iestāžu efektīva pārvaldība un personāla kompetences pilnveide" profesionālās izglītības iestāžu uzņēmējdarbības, finanšu, grāmatvedības, administrēšanas  nozares pedagogu un prakšu vadītāju praktiskās darbības seminārs.