Valsts svētku nedēļā Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valde savā sēdē pieņēmusi lēmumu atļaut Uldim Hmieļevskim savienot SEZ pārvaldnieka amatu ar Liepājas direktoru padomes valdes priekšsēdētāja amatu, portālu irliepaja.lv informēja SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.


Šajā amatā Hmieļevskis ievēlēts uz gadu, rotācijas kārtībā, kā to paredz biedrības statūti.


Pirms gada SEZ valde pieņēma lēmumu atļaut Uldim Hmieļevskim savienot SEZ pārvaldnieka amatu ar Liepājas Jūrniecības koledžas padomes locekļa un biedrības "Liepājas direktoru padome" valdes priekšsēdētāja vietnieka amatu.


Uldis Hmieļevskis (Liepājas partija) ir arī Liepājas domes deputāts.


Liepājas direktoru padome kā sabiedriska organizācija dibināta jau 1997.gadā, bet 2007.gadā likvidēta un reģistrēta kā biedrība. Kā biedrības darbības mērķi norādīti: vadības kultūras apgūšana; lietišķo kontaktu dibināšana; biedrības biedru interešu pārstāvēšana un aizstāvēšana; profesionālās informācijas iegūšana un apmaiņa; biedrības biedru fizisko un garīgo darbspēju atjaunošana un paaugstināšana; vadības pieredzes sistematizācija un analīze; cilvēkresursu attīstības atbalstīšana (t.sk. atbalstīšanas programmu koordinācija un vispārēja vadība).


Pašvaldības uzņēmuma "Liepājas ūdens" vadītājs Andis Dejus, kurš Direktoru padomes valdes priekšsēdētāja amatu ieņēma pirms pieciem gadiem portālam irliepaja.lv toreiz atzina, ka "Tieši no padomes nāca ideja par speciālo ekonomisko zonu, tā sekmēja Ulda Seska nokļūšanu domes priekšsēdētāja amatā."