Katra diena cilvēka dzīvē ir svarīga, kad var apgūt un izzināt ko jaunu un nebijušu. Septembris ir tas laiks, kad skolās atplaukst dzīvība un rosība. Sākas jauns izzināšanas un meklējumu gads. Kāds ver skolas durvis pirmo reizi, kāds atver durvis uz pēdējo mācību gadu skolā, kāds ir augstākās izglītības pils priekšā, un katram tas ir jauns sākums – pilns satraukuma, ilgu un cerību.

Gribas novēlēt katram ceļa sācējam, turpinātājam un līdzjutējam nezaudēt meklēšanas un atrašanas prieku. Nepazaudēt sajūtu, ka varam un gribam apgūt ko jaunu. Ticēt sev un saviem mērķiem – tas ir ļoti svarīgi, lai garajā mācību gadā nepagurtu un nenolaistu rokas grūtību priekšā. Katrai dienai nav jābūt vieglai, jo tad kaut kas nav kārtībā, jo vieglums ir mānīgs. Izziniet un meklējiet, tad visi ceļi, lai arī cik grūti un sarežģīti nebūtu, pašķirsies un noķersiet savu gandarījuma dzirksteli. Nebaidieties kļūdīties! Kļūdas un to apzināta labošana bieži vien ir solis uz panākumiem. Panākumu ceļš nekad nav viegluma pilns – tas ir meklējumu, šaubu, neziņas laistīts. Tagad, kad mainās akcenti izglītībā, ir svarīgi nepazaudēt zināšanu vērtību. Zināšanas ir pamats mūsu labklājībai, un to nekas cits nevarēs aizstāt.

Kolēģiem novēlu izturību un pacietību, kā arī prieku, kas rodas, redzot katra skolēna vai studenta izaugsmi. Svarīgi jau nav reitingi, bet jaunais cilvēks, kas būs ar savu zināšanu, prasmju, ētisko vērtību bagāžu, ar ko doties pasaulē un dzīvot.

Vecākiem lai milzu pacietība un mīlestība, jo tikai mīlestība un sirds gudrība ir spēks, kas pacels un noturēs lidojumā. Sniedziet savu mīlestību gan skolēniem, gan studentiem, jo tā nepieciešama visiem. Lai mēs visi šajā mācību gadā iegūstam spārnus, kas paceļ un neļauj nokrist ikdienišķā nevarēšanā un negribēšanā! Lai visiem jauks un radošs jaunais mācību gads!