Iedzīvotāji, kuri audzina skolas vecuma bērnus, aicināti pieteikties bezmaksas nodarbībām, kas veltītas vecāku un bērnu psihoemocionālajai veselībai. Atbalsta grupas nodarbībās tiks gūtas zināšanas un praktiski padomi, kas būs noderīgi dažādu ikdienas situāciju risināšanā skolas gaitu laikā, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Sākoties jaunam mācību gadam, atbalsta grupu nodarbībām aicināti pieteikties tie pilsētas iedzīvotāji, kuri ģimenē audzina vienu vai vairākus bērnus skolas vecumā. Nodarbības vadīs pieredzējusī psiholoģe Zane Lobānova. Atbalsta grupu nodarbību cikls sastāvēs no sešām tikšanās reizēm brīvā atmosfērā, kas norisināsies darba dienu vakaros. Katras nodarbības ilgums ir 90 minūtes.

Atbalsta grupa vecākiem ar bērniem skolas vecumā ietver sešas nodarbības vecāku un bērnu psihoemocionālajai veselībai, kurās tiks aplūkota emociju pašregulācija, robežu nospraušana, agresija ģimenē, personības resursu apzināšanās un citi aktuāli jautājumi. Atbalsta grupas pirmā tikšanās reize ir 27. septembrī plkst. 18.00 Kūrmājas prospektā 11. Pieteikšanās pa tālr. 28803439, sūtot īsziņu ar norādi: "Atbalsta grupa vecākiem ar bērniem skolas vecumā, vārds, uzvārds".

Vietu skaits atbalsta grupā ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, sazinoties pa norādīto tālruņa numuru.

Atbalsta grupa garīgās (psihiskās) veselības veicināšanai un psihisko saslimšanu profilaksei tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs." ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, e-pasts veseliba@liepaja.lv.