Kā liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas dati, šonedēļ populārākie vārdi Liepājā ir Valentīnas (513) un Veronikas (160).

Valentīna savu vārda dienu svin šodien. Vēl šodien Liepājā vārda dienu svin 10 Pārslas un 29 Tīnas.

Šodien dzimšanas dienā sveicam Zani Lobānovu. Pašlaik Zane ir liepājniece, kas kādu laiku dzīvojusi arī Saldū, taču nolēma ar ģimeni atgriezties Liepājā. Pēc profesijas gaviļniece ir phisoterapeite, geštaltterapija praktiķe. Pašlaik viņas aktuālākais "darbs" ir otrās meitiņas gaidīšana. Viņa arī turpina konsultēt pacientus gan Liepājā, gan Vaiņodē. Liepājnieki viņas skatījumā ir atturīgi, vēsi un ar savu mugurkaulu. Dzīvojot Liepājā, viņai katrs liepājnieks šķiet redzēts, ievērots, lai gan nav pazīstams. Vislabākā dāvana, ko viņa saņēmusi dzimšanas dienā bija: "Brauciena laikā ar prāmi uz Zviedriju mierīgi sēdējām ar māsu kuģa kafejnīcā, kad vakara vadītājs mūs abas pasauca zāles vidū un kopā ar visiem svešajiem kafejnīcas apmeklētājiem dziedāja mums "Daudz baltu dieniņu!" atceras Zane. Svarīgs bija negaidītais pārsteigums, kurā viņa varēju dalīties ar savu māsu. Vēl interesants fakts, ka Zane ar māsu dzimušas vienā dienā, tikai abām ir 12 gadu starpība.

Jubilāre savu dzīves moto definē kā neapstāšanos savā iekšējā attīstībā. "Iepriekš mācījos psiholoģiju, pedagoģiju, tagad mani interesē ezotērika. Zinu jau uz priekšu, ko gribu mācīties, tādā veidā sevi attīstot," stāsta jubilāre. Kā tiks pavadīta 34. dzimšanas diena, jubilāre vēl nezina, bet ir pārliecināta, ka neplānotākie pasākumi ir tie labākie.

Zane novēl katram savu psihoterapeitu vai draugu dzimšanas dienā, lai ir ar ko dalīties priekā.