Publicitātes attēls


Sestdien, 23. martā pulksten 13 Liepājas "Jauniešu māja", Kungu ielā 24, norisināsies neformāli izglītojošs pasākums par emociju izlādi "Uzlādējies – izlādējoties". Pasākumu apmeklēt tiek aicināti dalībnieki vecumā no 13 līdz 25 gadiem, informēja Liepājas jauniešu padomes dalībniece Anna Galbāliņa.

Liepājas jauniešu padome rīko iniciatīvas projektu – neformālās izglītības pasākumu "Uzlādējies – izlādējoties". Pasākuma gaitā apmeklētājus par emociju izlādi informēs psiholoģe Zane Lobānova. Pēc informatīvās daļas dalībniekiem būs iespēja izlādēt savas emocijas, laužot un plēšot dažādus priekšmetus, turpretim pēc tā varēs izlādēties mierīgā veida – ar jogas palīdzību.

Pasākuma mērķis ir izglītot Liepājas jauniešus par emocijām un veselīgiem veidiem, kā tās izlādēt. Kā arī tiks veicināta jauniešu izpratne par mentālo veselību un tās labvēlību.

Projekts "Uzlādējies – izlādējoties" tiek realizēts Liepājas valstspilsētas pašvaldības jauniešu iniciatīvu projektu konkursa ietvaros.

Dalībnieki aicināti pieteikties, aizpildot anketu

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot Liepājas jauniešu padomes Instagram kontā un Facebook lapā.