Šis ir bijis īpašs mācību gads gan skolēniem un vecākiem, gan skolotājiem – bagāts jauniem izaicinājumiem, apgūstamām prasmēm un pilnveidojamām zināšanām. Kā ir mācīties attālināti, tiešsaistē, digitālajā vidē? Drossinternets.lv mudināja 5. –9. klašu skolēnus atskatīties uz gada laikā piedzīvoto – spilgtākajiem notikumiem, sajūtām, pārdomām, un izveidot atmiņas spēli tiešsaistē "Mēs 2020/2021".

Atsaucoties aicinājumam, Latvijas skolēni ir izveidojuši 62 interesantas, emocijām un atmiņām bagātas tiešsaistes spēles. Redzam, ka šis mācību gads skolēniem ļāvis izbaudīt plašu emociju gammu, tāpēc īpaši priecājamies par skolēnu spēju uzsvērt un atmiņās saglabāt tieši priecīgos mirkļus.

Viena no piecām galvenajām balvām dodas uz Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 7.c klasi – dāvanu karte atpūtas un sporta inventāra iegādei 150 eiro vērtībā. Savukārt J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas 5.a klase saņem dāvanu karti atpūtas un sporta inventāra iegādei 50 eiro vērtībā, portālu irliepaja.lv informēja Kaspars Līcītis, Drossinternets.lv preses sekretārs.

Kā liepājnieki raksturo šo mācību gadu? TOP 3 atziņas:
mācību procesā šogad aktīvi iesaistījušies mājas mīluļi – kaķi, suņi un pat kanārijputniņi;
ļoti daudz smaidīts un apgūti arī daži digitāli nedarbi;
ir bijuši brīži, kad sajūta ir pielīdzināma astronautu piedzīvotajam kosmosā.

Sveicam uzvarētājus un ceram, ka iegūtās balvas ļaus skolēniem atgūt spēkus un uzkrāt  pozitīvu enerģiju nākamajam mācību gadam.


Uzziņa

Latvijas Drošāka interneta centrs darbojas kopš 2006. gada, informējot sabiedrību un īpašu uzsvaru liekot uz bērnu un jauniešu izglītošanu par drošību internetā, kā arī nodrošina iespēju ikvienam ziņot par pārkāpumiem internetā vietnē www.drossinternets.lv un mobilajā lietotnē “Drošs Internets”. Centra darbību koordinē Latvijas Interneta asociācija.