Ir daudz iemeslu, kāpēc mugursomas ir kļuvušas tik populāras. Tās vairs nav skolēnu un pārgājienu cienītāju aksesuārs – tās ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa, kas atvieglo dzīvi gan mācībās un darbā, gan izklaidēs un svinībās. Kādas sieviešu mugursomas ir vispopulārākās un kur tās iegādāties visizdevīgāk – lasi šī raksta turpinājumā!

Foto: Andelemandele.lv


Sieviešu mugursoma mācībām – nepārspēta funkcionalitāte
Mācīties var jebkurā vecumā. Un vajag! Nepārspēts palīgs mācību procesā ir kvalitatīva, ērta un funkcionāla ādas mugursoma. Kāpēc tieši ādas somas ir populārākās? Jo, izvēloties labu kvalitāti, tā būs ilgmūžīga, spēs nest lielu slodzi, ko rada grāmatas, dators un citas svarīgas lietas, kas vienmēr atrodas sieviešu somā. Somai, kas paredzēta mācību procesam, jābūt tikpat skaistai un iekārojamai, kā jebkuram citam aksesuāram sievietes koptēlā, tomēr atceries – droša aizdare, platas lences un somas eksterjerā iestrādāts atstarotājs – tās ir funkcijas, kurām būtu jābūt nodrošinātām Tavai ērtībai.

Stilīgas mazās mugursomas noderēs arī izklaidei
Ja skatāmies izklaides virzienā, mugursomas funkcionalitāte nav mazsvarīga, tomēr lielākā nozīme ir stilam, stilam un vēlreiz stilam! Ja soma iederas Tavā koptēlā – tā ir īstā! Balstoties šādā loģikā kļūst skaidrs, ka katras sievietes arsenālā būtu jābūt vairākām stilīgām mugursomām. Andelemandele.lv ir plašs stilīgu jaunu un mazlietotu somu klāsts, kurā atrast pērles savam tēlam.

Lai arī var šķist, ka mazās mugursomas nav īpaši praktiskas – tās ir viens no praktiskākajiem elementiem svētku, izklaides vai naktsdzīves laikā. Tur lieliski ietilpst telefons, lūpukrāsa un neliels maciņš – un nekas vairāk Tev nav nepieciešams, ja plāno izklaidēties! Mazā, ērtā somiņa netraucēs ne dejojot, ne priecāties, turklāt rokas būs brīvas atspirdzinoša dzēriena vai uzkodas turēšanai. Andelemandele.lv var izvēlēties Michael Kors, Tommy Hilfiger, Guess, Coach, Cocconelle, Karl Lagerfeld, Maxx, Aldo, Stella Mccartney, Calvin Klein, Liu Jo, Zara, Louis Vutton un citu pasaulē zināmu zīmolu mazās, super ērtās mugursomiņas.

Foto: Andelemandele.lv


Ikdienas gaitām mugursoma ir neaizstājama
Dodoties uz darbu ir vērts apsvērt īpaši šim nolūkam piemērotas somas iegādi. Ar Andelemandele.lv nodrošinātajām cenām tas ir pat ļoti reāli! Kāpēc tas ir svarīgi? Jo  ikdienas somas darbam veidotas tā, lai pasargātu to, kas tām uzticēts:

● ciets somas korpuss, lai aizsargātu somā ievietoto datoru vai planšeti;
● ūdensnecaurlaidīgs eksterjers aizsargās lietas no samirkšanas;
● slepenā kabata – dokumentu un citu vērtīgu lietu paglabāšanai;
● somas apakšdaļas paaugstinājums, kas pasargā no saskares ar netīrumiem, ja somu nepieciešams novietot uz zemes;
● iestrādāta USB ieeja – lai somu varētu izmantot elektronisko ierīču lādēšanai.

Ir vēl daudz funkciju, ko nodrošina mugursomasoma, tāpēc ir vērts ieguldīt nedaudz laika un izvēlēties tādu, kas Tev ikdienā palīdzēs pārnēsāt visas nepieciešamās lietas!

Foto: Andelemandele.lv


Dažādas sieviešu mugursomas gaida Tevi Andelemandele.lv!
Digitālajā pērļu medību portālā Andelemandele.lv atradīsi vairāk kā 500 sieviešu mugursomas, tāpēc – sāc savus jaunās somas meklējumus tieši šeit! Jaunas un mazlietotas tekstila, zamša, dermatīna, gumijas un ādas mugursomas sievietēm pieejamas plašā klāstā un par neticamām cenām, turklāt ne jau veikalos ierastajā sortimentā – Andelemandele.lv redzēsi gan pasaules slavenu zīmolu modeļus, gan nekur neredzētas, īpašas pērles. Šīs vietnes burvība slēpjas tajā, ka varēsi aprunāties ar pārdevēju, uzzināt somas stāstu un, ja nepieciešams – kaulēties. Kļūsti par daļu no Andelemandele.lv un piešķir otro elpu arī savām lietām, jo tas ir draudzīgi dabai un izdevīgi Tev!