Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem, šodien Liepājā vārda dienu svin 44 Gundegas un 21 Terēze.

Šodien vārda dienā sveicam sertificēto astroloģi un SIA "Reklāmas Ateljē" līdzīpašnieci Gundegu Tauriņu – Skabuli.

Kā nonācāt līdz astroloģijai?
Pavisam vienkārši – aizgāju pie astroloģes, jo visas manas draudzenes gāja. Viņas vairākkārt teica, lai mācos astroloģiju, lai gan tobrīd ar šo zinātni nebiju saskārusies. Ieteikums kļūt par astroloģi nelikās īpaši vērā ņemams. Tomēr pēc konsultācijas sāku to visu domās apsvērt un nolēmu, ja informācija par kursiem pati atnāks pie manis, tad arī mācīšos. Nākamajā dienā nopirku žurnālu un tur –  melns uz balta rakstīts par  Andra Rača kursiem astroloģijā, kas notiks Kuldīgā. Mācības man īpašas grūtības nesagādāja, drīzāk bija sajūta, ka atkārtoju jau kaut ko sen zināmu.

Vai zināšanas par astroloģiju noder uzņēmuma vadīšanā?
Pamatā nodarbojas ar reklāmas izgatavošanu un sporta formu apdruku. Esmu viena no īpašniecēm (SIA "Reklāmas Ateljē" otrs vadītājs ir Gundegas vīrs Ainars Skabulis). Ja jāiegādājas kāda iekārta, vai jāparaksta līgums, tad paskatos kādas planētu kombinācijas ir dotajā brīdī. Tomēr bieži ir tā, ka nevar gaidīt to labāko brīdi, tad vienkārši jārēķinās ar dažāda veida šķēršļiem un pārpratumiem. Piemēram, vajadzēja kārtot mašīnas pirkšanas dokumentus tam pavisam nepiemērotā laikā, rezultātā saņēmu tehnisko pasi ar nepareizu reģistrācijas numuru. Arī šobrīd ir kāds projekts, kas ir bezgalīgi ievilcies, jo sākums tam bija galīgi nepiemērotā laikā. Ja šīs lietas būtu atkarīgas tikai no manis, tad noteikti būtu pacietusies kādu nedēļu vai divas. Ir brīži, kad mēnešiem neko nepētu, jo dzīve ir jādzīvo tāda, kāda tā ir. Jāizbauda tas, ko tā piedāvā, arī nepatīkamas lietas un aizķeršanās, jo tie mums iemāca daudz vairāk nekā viss, kas veicas un iet no rokas.

Kādā profesijā vēl sevi varat iedomāties?
Nevaru sevi ielikt konkrētas profesijas rāmjos, jo manas intereses ik pa laikam mainās, kopumā tās visas ir saistītas ar kaut ko radošu. Vēl man ik pa laikam ir nācies iejusties skolotājas amatā. Astroloģija papildina visu to kopumā.

Kā pavadāt brīvo laiku?
Brīvais laiks paiet kopā ar ģimeni; īpašu uzmanību prasa mazā meitiņa. Man patīk arī lasīt un vākt jaunu informāciju astroloģijā, jo nevaru teikt, ka tagad esmu to izmācījusies un visu zinu. Šo zinātni var mācīties bezgalīgi.
 
Kurā vidē jūtaties kā zivs ūdenī?
Vislabāk jūtos kopā ar cilvēkiem, kas domā līdzīgi man un arī interesējas par lietām, kas nav aptaustāmas un pēta cēloņu un seku likumsakarības paši savā dzīvē.

Kas ir Liepājas simboli?
Man – viennozīmīgi jūra ar liedagu un smalkajām smiltīm.

Kur rodat iedvesmu darboties?
Iedvesmojošas lietas un procesi ir visapkārt. Svarīgi, lai manī būtu harmonija, tad arī ir iedvesma un spēja radīt kaut ko interesantu.

Kura sabiedrībā zināma persona jums ir paraugs?
Man nav personas – paraugi, nekad neesmu gribējusi kādam līdzināties, pat pusaudžu gados nē, mani saista cilvēku domas, viņu paveiktais.

Novēlējums tās dienas svinētājiem?
Siltu, saulainu dienu. Foršu ballīti. Tvert dzīvi viegli, ar smaidu.