Saliekams krēsls ir paredzēti ierobežotai lietošanai, uz tiem var sēdēt īsu laiku. To dizainā nav ņemti vērā tādi faktori kā ergonomika vai lietotāju ilgtermiņa komforts – tā vietā tie uzsver praktiskumu un piedāvā vieglu pārvietojamību.

Saliekams krēsls bieži izmantojams lielās telpās, piemēram, kāzās vai vietās, kur vienlaikus pulcēsies liels skaits darbinieku.

Saliekamo mēbeļu izmantošanas priekšrocības
Tās neaizņem lielu grīdas laukumu – saliekamie krēsli, galdi un pat gultas ir lieliski piemēroti, lai ietaupītu grīdas platību un padarītu jebkuru telpu plašu, gaišu un elpojošu. Tas ļauj brīvāk iekārtot telpu, neuztraucoties par saspiestību, ko rada pārāk daudz mēbeļu.

Var viegli pārvietot – liela priekšrocība, izmantojot saliekamās mēbeles birojam vai mājai, ir tā, ka tās ir vieglākas nekā tradicionālās mēbeles, un tās var viegli pārnēsāt. Tas nozīmē, ka varat pārvietot saliekamo galdu vai krēslu, kur un kad vien vēlaties, atkarībā no vajadzības.

Lētāki, taču kvalitatīvi – ne tikai tas, ka saliekamie krēsli un galdi ir daudzpusīgi, tie parasti ir lētāki nekā stacionāras mēbeles. Īpaši var paļauties uz kvalitāti, ja ieguldāt koka mēbelēs, kas ir salokāmas. Tie kalpo ilgi, ir izturīgi, lieliski sader ar jebkāda veida interjeru un piešķir telpai siltumu.

Kam izmantot saliekamos krēslus

Foto: AJ Produkti

Tiem ir daudz priekšrocību vai plus punktu, un tie arī kalpo daudziem mērķiem. Ja saliekamās mēbeles netiek nodotas ekspluatācijā, tās var ērti  uzglabāt. Tos plaši izmanto arī dzīvokļa dekorēšanai. Papildus tam tās ir lētākas, kā arī par pieņemamu cenu.

Kad nepieciešams rīkot konferenci vai uzņemt vairāk klientu, elastība ir obligāta. Spēja ātri palielināt vai samazināt konferenču zāles vai uzgaidāmās telpas ietilpību ir ļoti svarīga un tā ir viegli sasniedzama ar saliekamajiem krēsliem.

Metāla saliekamie krēsli
Saliekamais krēsls no dažādiem materiāliem, un pirmais ir metāls – visizturīgākais un bieži vien dārgākais materiāls. Stiprs tērauda metāla krēsls, visticamāk, kalpos jums ilgāk nekā jebkurš cits. Izturīgs materiāls ir veidots tā, lai tas kalpotu, un tas ir lieliski piemērots lietošanai iekštelpās vai ārā.

Plastmasas saliekami krēsli
Plastmasa ir daudz lētāks materiāls nekā metāls, tāpēc šāda veida saliekamie krēsli būs izdevīgāki. Tomēr lētākai konstrukcijai ir mazāka izturība. Tāpat kā metālu, arī plastmasu ir viegli uzturēt tīru, jo virsmas pēc lietošanas var noslaucīt. Viegli transportējams, var izmantot iekštelpās vai ārā.

Koka saliekami krēsli
Koksne piedāvā kaut ko tādu, ko nesniedz gan metāls, gan plastmasa – stilu. Labas kvalitātes koka apdare ir elegantāks saliekamo krēslu veids, padarot to par labu izvēli tādiem pasākumiem kā kāzas vai citi formāli gadījumi. Saliekami krēsli ir augstas kvalitātes izskats un sajūta un augsta konstrukcijas kvalitāte, var izmantot iekštelpās vai ārā.

Ieskaties ajprodukti.lv piedāvājumā un izvēlies sev piemērotākās biroja mēbeles, arī saliekams krēsls būs starp tām.