Saeima šodien vairākās komisijās ievēlēja nesen mandātus ieguvušos Līgu Kozlovsku (ZZS), Andri Morozovu (S), Jeļenu Lazarevu (S) un Romanu Miloslavski ("Liepāja kvadrātā").

Miloslavskis darbosies Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā, kā arī Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā, ziņo aģentūra LETA.

Savukārt Kozlovska tika ievēlēta Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā, kā arī Pieprasījumu komisijā, Morozovs tika ievēlēts Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā, kā arī Publisko izdevumu un revīzijas komisijā, Lazareva darbosies Sociālo un darba lietu komisijā un Pieprasījumu komisijā.

Jau ziņots, ka Saeima šā gada 13.jūlijā apstiprināja Līgas Kozlovskas (ZZS), Andra Morozova (S), Jeļenas Lazarevas (S) un Romana Miloslavska ("Liepāja kvadrātā") parlamentāriešu mandātus.

Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Kozlovska strādās Riharda Eigima (LZS/"Mūsu partija") vietā, kurš ievēlēts Daugavpils domē. Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs Morozovs uzņēmās Saeimas deputāta pienākumus Ņikitas Ņikiforova (S) vietā, kurš ievēlēts Jūrmalas pašvaldībā.

Kādreizējā Saeimas deputāte Lazareva kļuva par deputāti Andreja Elksniņa (S) vietā, kurš kļuvis par Daugavpils mēru. No "Saskaņas" izslēgtais, tagad partijas "Liepāja kvadrātā" pārstāvis Romans Miloslavskis kļuva par deputātu Valērija Agešina (S) vietā, kurš ievēlēts Liepājas domē, kur palika opozīcijā.