Sabiedrības integrācijas fonda Vienas pieturas aģentūra 16. februārī  pulksten 14, Liepājas domē, Rožu ielā 6, rīko izglītojošu semināru Ukrainas civiliedzīvotājiem – "Kāpēc mācīties latviešu valodu?", informēja SIF sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Sarkanābola.

Aģentūra konsultē iebraucējus, trešo valstu pilsoņus un starptautiskās palīdzības saņēmējus, tostarp Ukrainas civiliedzīvotājus jautājumos, kas saistīti ar iekļaušanos sabiedrībā. Šāds seminārs tiek rīkots pirmo reizi ar mērķi aicināt Liepājā un tās apkārtnē dzīvojošos ukraiņus apgūt latviešu valodu. Lai iebraucēji veiksmīgi iekļautos valsts sociālajā un ekonomiskajā vidē, būtiska loma ir veidot vienotu izpratni par mūsu kultūru, tradīcijām, vēsturi un tieši valodai ir liela nozīme.

Pasākums tiek īstenots sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrāciju un profesionālās tālākizglītības iestādi "Pure Academy".


Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc aicinām visus interesentus pieteikties iepriekš, zvanot pa tālr. 29570364.

Vienas pieturas aģentūra, Liepājā darbojas no pagājuša gada aprīļa. Kurzemes reģiona filiāle atrodas Liepājas domes telpās, Rožu ielā 6 (108.kabinets), un pieņem klientus darba dienās gan attālināti, gan klātienē. Klientu pieņemšanas laiki pirmdienās  ir no pulksten 14 līdz 18, otrdienās un trešdienās no pulksten 9 līdz 13, ceturtdienās un piektdienās no pulksten 12 līdz 16. Tālrunis uzziņām un konsultāciju pieteikšanai: +371 29570364.

Plašāka informācija par Vienas pieturas aģentūru, tās piedāvātajiem pakalpojumiem un aktualitātēm pieejama tīmekļa vietnē www.integration.lv, kā arī Facebook kontā.

Vienas pieturas aģentūras pakalpojumu īstenošana tiek nodrošināta Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda projekta ietvaros (līguma Nr. PMIF/13.1./2022/1/01). Finansējums piešķirts no Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda (75%) un Latvijas valsts budžeta (25%).