Koncertzālē "Lielais Dzintars" norisinājās līdz šim lielākais #PanākumuSkola seminārs zinātkāriem un motivētiem jauniešiem, vienuviet pulcējot 160 apmeklētājus.

Liepājnieks, rallija "Kurzeme" organizators, Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks, Uldis Hmieļevskis, kurš atklāja semināru, jauniešiem atgādināja, ka nav jābaidās uzdrīkstēties un, lai sasniegtu savus mērķus, ir jāizkāpj no savas komforta zonas. "Tieši Liepājas pilsētai panākumi piestāv vislabāk. Mums ir daudz mērķtiecīgi, zinātkāri, idejām bagāti, un uz panākumiem orientēti cilvēki. Savā ceļā uz karjeras veidošanu aicinu jauniešus uzdrīkstēties izzināt jaunas sfēras, jo pieredze ir tā, kas bagātina un veido mūsu personības. Visiem klātesošajiem novēlu trīs lietas: nebaidīties sapņot, būt gataviem neveiksmēm un vienkārši darīt!"

Jauniešu vidū, kuri apmeklēja pasākumu bija ne tikai studenti un gados pieredzējušāki apmeklētāji. Uz semināru #PanākumuSkola pēc jaunām zināšanām un padomiem ieradās arī Liepājas 1.ģimnāzijas 12. klases skolniece Elīna. Viņa atzina, ka Rasas Bugavičutes–Pēces un Ernesta Štāla iedvesmojošie stāsti noteikti viņai palīdzēs neapstāties pie pirmajām grūtībām. "Dažkārt ir ļoti grūti saņemties, un ir jāpārvar savs slinkums. Klausoties Rasas un Ernesta uzstāšanos, saprotu, ka tikai darot, patiesi var gūt pieredzi. Neveiksmes ir neizbēgamas, taču ar tām ir jārēķinās. Galvenais, lai pašam patīk tas, ko dari."

"Uz mani vislielāko iespaidu atstāja Arta Daugina stāsts un pavisam vienkāršs atgādinājums, ka cieņa pret līdzcilvēkiem, darba ētika, spēja pieņemt lēmumus, un pašmotivācija ir veiksmes un panākumu atslēga," saka Ēriks, kas #PanākumuSkola semināru apmeklēja, jo vēlas sevi nepārtraukti, pilnveidot, smelties jaunas zināšanas un turpināt attīstīt savas prasmes.

Tāds ir arī #PanākumuSkola mērķis – sniegt pamatzināšanas un vērtīgas atziņas ceļā uz sasniegumiem, radot pieredzes bagātu un interesantu vidi, palīdzot gan ar praktiska rakstura padomiem – kā tikt pamanītam mūsdienu darba, tehnoloģiskajā un ekonomiskajā vidē, gan kā izveidot plašu kontaktu loku.

#PanākumuSkola ir jauna uzņēmuma "Coca–Cola HBC" uzsākta iniciatīva visās uzņēmuma pārstāvētajās valstīs, lai sniegtu atbalstu jauniem cilvēkiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Programma ir izstrādāta, lai veicinātu jauniešu iespējas sasniegt karjeras mērķus un ambīcijas.

#PanākumuSkola ir "Coca–Cola HBC Latvija" un Latvijas Darba devēju konfederācijas kopprojekts, kas Latvijā ar atvērto lekciju semināru Rīgā uzsākās 2017. gada maijā, informē sabiedrisko attiecību konsultante Krista Mihelsone.