30.novembrī notiks jau trešais "Panākumu Skolas" seminārs, kas šoreiz būs koncertzālē "Lielais dzintars", īpaši aicinot piedalīties Liepājas un tās reģionos dzīvojošos jauniešus.

Bezmaksas seminārā ar zināšanām, pieredzi un praktiskiem padomiem dalīsies Latvijā zināmi un veiksmīgi cilvēki. Jauniešiem būs iespēja iegūt pamatzināšanas un jaunas atziņas ceļā uz sasniegumiem un izveidot noderīgu kontaktu loku, informē Krista Mihelsone, "Coca-Cola HBC Latvija" Sabiedrisko attiecību konsultante.

Semināru cikls #PanākumuSkola, ko rīko "Coca-cola HBC Latvija" ar Latvijas Darba devēju konfederācijas atbalstu, veido izglītojošu un aizraujošu saturu, kas piemērots pašreizējam darba tirgum, ekonomiskajai un tehnoloģiskajai situācijai. #PanākumuSkolas programmas mērķi ir nodot jauniešiem vērtīgas pamatzināšanas, veicinot izveidot noderīgu kontaktu loku, lai atbalstītu jauniešus viņu ceļā uz panākumiem, nozīmīgu karjeru un piepildītu dzīvi.

Katram no Liepājas semināra lektoriem dzīves pieredze un panākumu atslēga ir pavisam atšķirīga, tomēr šie stāsti iedvesmo un varbūt sniegs atbildi uz kādu tieši Tev šobrīd aktuālu jautājumu.

Piemēram, uzņēmuma AUTINE līdzdibinātājs, Matīss Nīmanis pastāstīs par to, ka mūsu dzīve sastāv no izvēlēm. Kā mūsu izvēles rada konsekvences un ir galvenais faktors, kas nosaka to, cik laimīgi mēs būsim un kādā sabiedrībā dzīvosim. Runās par to, kas ir "pašattīstība" un vai tavi pieņemtie lēmumi un izvēles tik tiešām ir tavas.

Rasa Bugavičute-Pēce, profesionāla dramaturģe, kinoscenāriju un lielformāta koncertuzvedumu scenāriju, grāmatas autore un lektore, dalīsies zināšanās kā attīstīt radošo domāšanu, lai mazinātu mūsdienās esošo priekšstatu par to , ka ar radošjām profesijām, tostarp- ar rakstīšanu izdzīvot nevar. Rasa stāstīs par stāsta nozīmi jebkurā profesijā, jo ir pārliecināta, ka labs stāsts ir ne vien izcila scenārija vai lugas priekšnoteikums, bet arī laba biznesa pamatā.

Ernests Štāls, pieredzi uzkrājis izveidojot vairākus jaunuzņēmumumus un attīstot "TechHub Riga" un kurš ir arī Dripitio līdzdibinātājs un vadītājs. Ernests Tev pastāstīs par līderību, un, kā tas ir - sākt ar ideju, savākt naudu, atrast darbiniekus un vadīt uzņēmumu. Ikdienā darbojoties ar jaunajiem uzņēmējiem, Ernests ir redzējis gan tos, kuriem izdodas,gan tos, kuriem neizdodas un kas abus šos tipus atšķir.

Savukārt Artis Daugins, mākslinieks-uzņēmējs, "Blue Shock Race", "Blues Shock Bike" un elektro kartingu halles "BSR Riga", "BSR Liepāja" izveidotājs un īpašnieks pastāstīs kā kaut kas, kas sākumā liekas neiespējams, ir iespējams.

#PanākumuSkola ir jauna "Coca-Cola HBC" uzsākta iniciatīva visās uzņēmuma pārstāvētajās valstīs, lai sniegtu atbalstu jauniem cilvēkiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Programma ir izstrādāta, lai veicinātu jauniešu iespējas sasniegt karjeras mērķus un ambīcijas, turklāt darot to viņiem saistošā veidā - informāciju lielākoties nodrošinot tiešsaistē. #PanākumuSkola ir "Coca-Cola HBC Latvija" un Latvijas Darba devēju konfederācijas kopprojekts, kas Latvijā ar atvērto lekciju semināru Rīgā uzsākās 2017.gada maijā.

Dalībai seminārā aicinām reģistrēties šeit: ej.uz/PanakumuSkolaLiepaja

Ierašanās un reģistrēšanās seminārā no 17.45