Publicitātes foto.


Pēc tam, kad februārī Kārlis Strautiņš sāka strādāt par Izglītības un zinātnes ministrijas Parlamentāro sekretāru, Izglītības pārvalde 14. aprīlī izsludināja konkursu uz Raiņa 6.vidusskolas direktora amatu.


Amatam bija pieteikušies kopumā seši pretendenti, taču konkursa nolikuma prasībām atbilda pieci kandidāti, kuri tika aicināti uz pārrunām ar komisiju. Tajā bija gan pašvaldības, gan Izglītības pārvaldes darbinieki. Kārlis Strautiņš ieguva vislielāko punktu skaitu un saņēma augstāko vērtējumu, līdz ar to tika atzīts par piemērotāko kandidatūru apstiprināšanai domes sēdē, informē Renāte Meļķe, Izglītības pārvaldes komunikācijas vadītāja.  


Strautiņš jau iepriekš – vairāk kā desmit gadus bijis Liepājas Raiņa 6.vidusskolas direktors, bet no šā gada februāra kļuva par Izglītības un zinātnes ministrijas Parlamentāro sekretāru. Kā skolas direktors efektīvi vadījis pārmaiņu procesus, izstrādājis izglītības iestādes attīstības stratēģiju un veicinājis iestādes izaugsmi, skola kļuvusi par mūsdienīgu izglītības iestādi ar mērķtiecīgu tehnoloģiju, personiskās līderības un koučinga izmantošanu mācību procesā.


Amata pienākumus Strautiņš uzsāks pildīt 21. augustā.


Ieguvis augstāko izglītību pedagoģijā, kā arī maģistra grādu pedagoģijas teorijā un vēsturē Liepājas Universitātē. Zināšanas papildinātas, apmeklējot nozares konferences, kursus un seminārus, tāpat darbojoties starptautiskos projektos.


Kāpēc pārdomājis un nolēmis atstāt darbu ministrijā, atgriežoties pie skolas direktora pienākumiem, Strautiņš portālam irliepaja.lv pagaidām nav komentējis. Pēc portāla rīcībā esošās informācijas darbu parlamentārā sekretāra amatā Strautiņš neturpinās.