Mārtiņš Pūris, TV spēles "Es varu būt premjerministrs!” 2011. gada uzvarētājs, iestājies Liepājas partijā, informē portālu Kasjauns.lv.

Kā pastāstījis pats Mārtiņš, pēc uzvaras TV spēlē viņu uzrunājušas visas partijas, kas šobrīd atrodas Saeimas koalīcijā.

"Nebija jau tā, ka man zvanītu un teiktu: "Sveiks, te Dombrovskis. Vai negribi atbraukt aprunāties?”. Nē, tā nebija”, nosmej Mārtiņš. „Ar mani runāja teju visu lielo politisko spēku pārstāvji. Aizbraucu uz vienas partijas sanāksmi. (Būšu korekts, neteikšu kuras.) Tur mani pārņēma sajūta, ka esmu viens no lielā „aitu bara”, ka nevienu patiesībā neinteresē manas domas, ka viss jau ir izlemts iepriekš, arī manā vietā. Mani nevilina iespēja būt par ierindas partijas biedru, kas reizi gadā piedalās kongresā, un tas arī viss,” kategorisks un tiešs savos izteikumos ir Mārtiņš.

Vaicāts, kāpēc izvēlējies iestāties Liepājas partijā, Mārtiņš atzina, ka skaidri zinājis, ka stāsies kādā partijā tikai tad, ja viņa viedoklī ieklausīsies un būs iespēja līdzdarboties partijas darbā, kā arī ietekmēt tās lēmumus. Liepājas partijā viņš saskatījis vairāk rūpes par pilsētas attīstību, mazāk tā saucamās lielās politikas, kur prātus nodarbina kuru un kā „uzmest”.

"Man ir konkrēti mērķi, kurus gribu sasniegt, konkrētas idejas, kuras gribu realizēt Liepājā tūrisma attīstībai. Zinu, ka mani uzklausīs, ka Liepājas partija būs man atbalsts un iespēja runāt visaugstākajā līmenī. Tieši tādēļ ir jāstājas politiskajās partijās, lai gūtu atbalstu realizēt konkrētus darbus. Gribu uzrunāt jauniešus un pierādīt , ka politika - tas nav negatīvi. Tā ir iespēja, bet pašam vien jādarbojas, nevis jāraksta žultaini komentāri interneta vidē.”

Sarunas nobeigumā Mārtiņš pastāstīja, ka spēles "Es varu būt premjerministrs!” dalībnieki regulāri tiekas, lai realizētu vairākus interesantus projektus. Mārtiņam esot iecere veidot raidījumu, kurā runātu par absurdām lietām valsts pārvaldē, meklētu iespējas, kā samazināt nejēdzīgus tēriņus.
Mārtiņš Pūris šobrīd studē uzņēmējdarbību Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas filiālē un ir SIA "Unify” dibinātājs un valdes priekšsēdētājs, kā arī strādā Liepājas ostā par ekspeditoru.