Šogad pirms jaunā mācību gada Liepu hostelis kopš dienesta viesnīcas pārņemšanas no Liepājas Universitātes piedzīvojis lielāko studentu un vidusskolēnu pieplūdumu, kuri iesnieguši pieteikumus ar vēlmi mācību laikā dzīvot hostelī. 1. septembrī sāksies līgumus slēgšana ar topošajiem studentiem un skolēniem, lai septembra sākumā jaunieši varētu iekārtoties jaunajās mājās.

Ja 2020. gadā pirms jaunā mācību gada tika saņemti 90 pieteikumi, tad šogad augustā Hostelī saņemts jau vairāk nekā 100 studentu un ap 50 vidusskolēnu pieteikumi pastāvīgai dzīvošanai hostelī studiju vai mācību laikā. Viesnīcas administrācija norāda, ka pēc iepriekšējo gadu pieredzes brīvi numuriņi vēl būs pieejami arī septembrī, kad jauniešiem sāksies jurģošanās uz Liepāju. Jauniešiem, kuri izvēlas dzīvot hostelī,  arvien vairāk patīk mūsdienīgās pārmaiņas, kas tiek veiktas bijušajā dienesta viesnīcā, pakāpeniski pārvēršot to no savu laiku nokalpojušām "kojām" par mūsdienīgu hosteli pašā Liepājas centrā par draudzīgām cenām.

Studējošie un skolēni ierodas mācīties un uz laiku dzīvot Liepājā no Dienvidkurzemes, kā arī citiem Latvijas novadiem un ārvalstīm. Visvairāk hostelī dzīvo LiepU studenti, arī  Universitātes ārzemju studenti, kuriem atvēlēts atsevišķs viesnīcas stāvs. Vairākus gadus veiksmīga sadarbība hostelim izveidojusies ar Liepājas Mūzikas, Mākslas un dizaina vidusskolu – pērn hostelī dzīvoja 50 topošie mūziķi un mākslinieki. Tā kā Liepājā sakarā ar tūristu pieplūdumu atrast īres dzīvokļus un istabiņas jauniem cilvēkiem kļūst arvien grūtāk, hostelis ir  ērta vieta dzīvošanai un cena ir pieņemama dažādām gaumēm un iespējām.

Papildus Liepu hosteļa jaunie saimnieki – SIA O.A.G. projekti šā gada 2.augustā noslēdza sadarbības līgumu ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi par izdevīgiem nosacījumiem arī vidusskolēniem un jaunajiem pedagogiem ilgstošai dzīvošanai dienesta viesnīcā.  

Tajā pašā laikā Liepu hostelis var piedāvāt numuriņus arī citiem viesiem, īpaši – dažādu uzņēmumu darbiniekiem no visas Latvijas, kuri Liepājā strādā uz laiku un meklē vienkāršu un savam budžetam draudzīgu dzīvesvietu. Arī uzņēmumiem ir iespēja ar hosteli noslēgt līgumu uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem.  

Liepu hostelis ne tikai paplašina savu klientu loku, bet arī nemitīgi veic uzlabojumus, lai viesi varētu justies ērti un droši. Augustā nodota daļa no atjaunotā viesnīcas piektā stāva, kurā ir komfortablāk iekārtotas telpas. Renovācijas process turpinās– interjera un drošības uzlabojumi notiek arī pārējos. Šobrīd tiek pilnveidotas novērošanas kameras visos stāvos.  

Liepu hostelis ievēro visus valstī noteiktos ierobežojumus saskaņā ar MK noteikumiem par epidemipoloģisko drošību "Covid–19" infekcijas izplatības ierobežošanai, kas paredz masku lietošanu koplietošanas telpās un pastiprinātus dezinfekcijas pasākumus visā hostelī.

Liepu hostelis piedāvā ērtas istabiņas dažādām vēlmēm un prasībām: divvietīgus, četrvietīgus, piecvietīgus, sešvietīgus numuriņus, sākot no vienkāršām kopmītņu tipa istabiņām un beidzot ar komforta numuriem. Ir pat dzīvoklis ar virtuvi, WC un dušas telpu, kura ilgtermiņa nomā komunālie maksājumi iekļauti kopējā cenā. Viesiem pieejama aprīkota koplietošanas virtuve, dušas un tualetes, atpūtas telpa.