Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā šonedēļ populārākie vārdi ir Oskars (179) un Margarita (142). Šodien svin 73 Antras, 22 Adeles un 5 Adas.

Vārda dienā sveicam liepājnieci Antru Bermaku, kura strādā uzņēmumā "Valodu Vēstniecība”.

Pastāstiet nedaudz par sevi!
Esmu dzimusi Liepājā un ar to lepojos!  Esmu ļoti bagāta – man ir četri brāļi un viena māsiņa. Gadu esmu dzīvojusi Francijā un divus gadus Īrijā. Nu jau būs pagājuši divi gadi, kopš esmu atpakaļ mājās. Ir labi būt mājās!

Kas aizpilda jūsu ikdienu?
Pašreiz izbaudu atvaļinājumu - sauļojos, ceļoju pa Eiropu, ēdu daudz zemenes un ķiršus, pavadu laiku kopā ar ģimeni un priecājos par vasaru.

Kas par "Valodu Vēstniecību” liepājniekiem būtu jāzina?
Ja vēlies apgūt kādu svešvalodu, tad noteikti dodies un „Valodu Vēstniecību”! Tā ir vieta, kur tevi mīļi sagaidīs, uzklausīs un palīdzēs rast tieši tev piemērotāko risinājumu. "Valodu Vēstniecībā” pulcējas radoši, atraktīvi un loti talantīgi cilvēki – tā ir vieta, kur dzimst jauni sapņi un idejas!

Kā ikdienā sevi iepriecināt? Un kā var sagādāt prieku citiem?
Noteikti jāsāk ar smaidu! Es sevi lutinu ar kādu ļoti labu grāmatu – Bībeli, ar kuru uzsāku savu dienu. Iepriecinu citus ar iedrošinājuma vārdiem. Sagādāt prieku citiem bieži var, pat tikai pasmaidot.

Kas jūs aizrauj?
Man loti patīk cilvēki – studēju cilvēkus. Ir tik interesanti vērot, cik katrs ir citādāks un īpaši veidots – ar saviem talantiem un iezīmēm. Man patīk fotografēt. Esmu beigusi Liepājas Mākslas vidusskolu, bet nu jau būs pagājuši kādi četri gadi, kopš neesmu turējusi otu savā rokā – kad gleznoju, tad ieeju pavisam citā pasaulē...
Vēlētos tajā uz laiku atkal atgriezties.

Vai ir kas tāds, ko Liepājā gribētos mainīt? Vai kas tāds, kas ir tik labs, ka īpaši izceļams?
Man Liepājā pietrūkst vairāk cilvēku – ielas šķiet tik tukšas. Liepājnieki - brauciet mājās! Ļoti priecājos par skaisto veloceliņu gar jūru- tas ir īpašs baudījums! Noteikti nevarētu iedomāties Liepāju bez jūras.

Ko noteikti ir jāizdara vasarā?
Vasarā noteikti ir uz mirkli jāapstājas no ikdienas steigas un jāizbauda vasara - tā vienmēr paiet tik ātri!

Kas no pēdējā laikā piedzīvotā vai redzētā ir tāds, ko varētu ieteikt citiem?
Nebaidīties uzdrīkstēties! Tad, kad tu izkāp no savas komforta zonas, tev paveras tik daudz jaunu iespēju. Es izkāpu no savējās!

Vai mēdzat plānot nākotni? Kādu sevi redzat pēc desmit gadiem?
Pēc desmit gadiem noteikti būšu laimīgi precējusies un ar pāris jaukiem bērniņiem.

Jūsu novēlējums šodienas gaviļniekiem!
Ja tavi sapņi tevi nebaida, tad tie nav pietiekoši lieli!