Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 4 Venti, 2 Centi un 1 Gotfrīds. Dzimšanas dienā sveicam Kristīni Veinbergu.

Pastāstiet nedaudz par sevi!
Esmu liepājniece jau vairāk nekā desmit gadus. Pašlaik studēju Liepājas Universitātē datorzinātnes un paralēli cenšos attīstīt savu mazo uzņēmumu, kas nodarbojas ar Miega maisu ražošanu un tirdzniecību (www.miegamaiss.lv).

Kas ir svarīgākie punkti jūsu ikdienā?
Vissvarīgākie punkti manā ikdienā noteikti ir sevis attīstīšana – gan garīgi, gan fiziski.

Kāda ir jūsu mīļākā mūzika?
Grūti teikt. Nav tāda viena noteikta mūzikas stila, kas būtu vismīļākais. Man patīk dažāda veida dziesmas, visbiežāk dziesmas ar stāstu vai instrumentālas.

Kas jums šobrīd ir aktuāls?
Visaktuālākais man šobrīd ir uzņemuma attīstīšana un gatavošanās kāzām.

Kāda ir jūsu pavasara sajūta?
Lai gan aiz loga vēl ir drēgns un drūms laiks, manī jau ir atmodies pavasaris. Šīs sajūtas pavisam noteikti ir ļoti patīkamas un pacilājošas.

Kā jūs vislabprātāk atpūšaties?
Vislabprātāk atpūšos kopā ar savu mīļoto – dodoties ciemos, pastaigās, ceļojumos vai vienkārši sēžot mājās un kopīgi skatoties kādu interesantu seriālu vai filmu.

Kas pēdējā laikā atstājis uz jums spilgtu iespaidu?
Situācija ar Rīgas Satiksmes nanotehnoloģiju tīrīšanas līdzekļiem. Tas ir šokējoši, ka, esot lietiskajiem pierādījumiem, tādas iestādes kā KNAB un policija var atteikties ierosināt izmeklēšanu. Un esmu pārliecināta, ka šādu lietu ir ļoti daudz. Ne tikai Rīgā, bet arī citur Latvijā.

Man ir ļoti sāpīgi noskatīties uz to, cik ļoti augstāk stāvošie apzog valsti un par to nesaņem nekādu sodu. Gluži pretēji, turpina savus iesāktos darbus arī pēc tam, kad tas jau ir publiski zināms.

Ja būtu iespēja tūlīt un tagad kaut ko paveikt Liepājā, kas tas būtu?
Oi... Šādu lietu būtu tik daudz. Ja man būtu iespēja paveikt jebko, es visus mūsu domes darījumus uztaisītu caurspīdīgus un panāktu to, ka iepirkumi ir nevis sarunāti, bet godīgi uzvarējuši konkursā. Pēc tam noteikti sakārtotu graustu jautājumus – censtos panākt, lai pamesto ēku īpašnieki, ja ne saved kārtībā savus īpašumus, tad vismaz padara tos drošus apkārtējiem un vizuāli nebojā pilsētas „seju”. Un vēl, gribētu izveidot organizāciju, kas palīdz jauniešiem īstenot viņu biznesa idejas, palīdzot izvērtēt vai ideja ir dzīvotspējīga, sniedzot idejas un informāciju biznesa īstenošanai, un palīdzot piesaistīt investorus, ja tas nepieciešams. Šobrīd Liepājā jau eksistē biznesa inkubators, bet uzskatu, ka ir iespējams izveidot kaut ko daudz efektīvāku.

Vai ir kādi pasākumi, ko tuvākajā laikā plānojat apmeklēt un ieteiktu tos arī citiem?
Vienīgie pasākumi, kurus pagaidām plānoju apmeklēt, ir mūsējo basketbola spēles. Vai iešu uz citiem pasākumiem? Iespējams. Viss atkarīgs no noskaņojuma un iespējām.

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Nebaidieties dzīvot!