Dace Bluķe kongresā ievēlēta par kustības "Par!" valdes priekšsēdētāja vietnieci. Publicitātes foto.


Uzņēmumu reģistrs (UR) šomēnes reģistrēji izmaiņas politiskās partijas "Kustība "Par"" nosaukumā, statūtos, kā arī amatpersonu sastāvā.


Kā portālu irliepaja.lv informēja šīs partijas pārstāve, Liepājas domes deputāte Dace Bluķe, nosaukums mainīts no "Kustība "Par!"" uz – kustība "Par!". Tas, kā skaidroja Bluķe, darīt praktisku apsvērumu dēļ, vienkāršojot nosaukumu – lai tajā nav četras pēdiņas, bet tikai divas.


Izmaiņas amatpersonu sastāvā saistītas ar šovasar notikušo kustības "Par!" kongresu, kurā tika ievēlēta jauna valde, kas 13. novembrī reģistrēta arī Uzņēmumu reģistrā. Valdes sastāvā, tāpat kā iepriekš ievēlēta arī Dace Bluķe, taču vienlaikus šoreiz viņa ievēlēta arī par kustības "Par!" valdes priekšsēdētāja vietnieci.


Mainīti arī daži punkti statūtos, sīkāk par izmaiņām ŠEIT.


UR reģistrētas šādas amatpersonas kustības valdē: Daniels Pavļuts – ar tiesībām pārstāvēt partiju atsevišķi; Dace Bluķe, Miks Celmiņš, Uldis Dūmiņš, Laima Geikina, Marija Golubeva, Normunds Mihailovs, Mārtiņš Staķis, Mārtiņš Šteins, Vita Anda Tērauda, Pēteris Vinķelis, Inese Voika – ar tiesībām pārstāvēt partiju kopīgi ar vismaz diviem valdes locekļiem.