Studija "Ego Media" turpina darbu pie krievu režisora Dmitrija Fiksa pilnmetrāžas spēlfilmas "Ebrejs" (Еврей), ko producē Krievijas studija "Motor! Film Studio" sadarbībā ar "Ego Media". Filmēšana, kas sākās maijā, plānota līdz pat augustam.  


Sakarā ar filmēšanas darbiem filmas veidotāji lūdz 1905. gada ielas iedzīvotājus un Tirgus ielas iedzīvotājus būt saprotošiem un ņemt vērā sekojošus lūgumus:


sākot no ceturtdienas, 3. jūnija, pulksten 8 līdz pulksten 22 uz 1905. gada ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Tirgus ielai abās ielas pusēs un Tirgus ielā posmā no 1905. gada ielas līdz Lāčplēša ielai nenovietot mūsdienu automašīnas. Tas pats attiecas uz Smilšu ielu posmā no 1905. gada ielas līdz Baseina ielai;


filmēšanas laikā no 3. jūnija pulksten 15 līdz 20 kadra laikā līdz piecām minūtēm tiks ierobežota gājēju un auto satiksme.


Filmēšanas grupa izsaka lielu pateicību iedzīvotājiem par izrādīto atsaucību: "Līdz šim jūs ar savu atsaucību un pretimnākšanu jau esat atbalstījuši filmas tapšanu, un tādējādi kļūstat par filmas līdzveidotājiem kopā ar mums!"


Ja rodas jautājumi, atbildīgā par filmēšanas vietu atlasi un koordināciju ar pašvaldību ir Ingrīda Nagle (mob: +37126871986, ingrida.nagle@gmail.com ).