Liepājas Olimpiskā centra (LOC) peldbaseinu un SPA komplekss atsāks darbu 17.septembrī, ievērojot visus drošības pasākumus un Ministru kabineta noteiktos ierobežojumus, portālu irliepaja.lv informēja Toms Jēkabsons, LOC baseina un SPA vadītājs.


Peldbaseins būs atvērts katru dienu. Darba laiks no pirmdienas līdz trešdienai no pulksten 8 līdz 20, ceturtdienās un piektdienās no pulksten 8 līdz 21, bet sestdienās un svētdienās no pulksten 11 līdz 21.


Savukārt SPA zona būs atvērta no ceturtdienas līdz svētdienai no pulksten 11 līdz 21.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem SPA zonu un peldbaseinu iekštelpās drīkst apmeklēt ikviena persona vecumā no 12 gadiem, kurai ir digitālais "Covid-19" sertifikāts, bet bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, drīkst apmeklēt SPA zonu un peldbaseinu kopā ar pavadošo personu, kurai ir digitālais "Covid-19" sertifikāts.


Ierodoties LOC baseins un SPA, ir jāuzrāda "Covid-19" sertifikāts QR koda veidā un personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). QR kodu iespējams lejuplādēt tālrunī vai izdrukāt no mājaslapas.

LOC baseins un SPA ir lielākais un modernākais peldbaseinu un SPA centrs Kurzemē ar lielo, mazo peldbaseinu un SPA kompleksu, kurā ietilpst gan dažāda veida ūdens atrakcijas bērniem, gan atpūtas un relaksācijas iespējas pieaugušajiem. Pēc aktīvas atpūtas ūdenī ikvienam ir iespēja apmeklēt piecu veidu pirtis (sauso saunu, mitro saunu, sāls saunu, turku pirti, aromātisko pirti) un dažāda veida masāžas baseinus. Baudot atpūtu SPA zonā, ir iespēja veldzēt slāpes un baudīt veselīgu, svaigi spiestu sulu “Tropical” kokteiļu bārā.