Portāls irliepaja.lv lūdza Liepājas mēru Jāni Vilnīti kliedēt baumas, atbildot uz jautājumu, vai viņš apsver iespēju saistīties ar citu politisko partiju?

Atbildot uz jautājumu: "Vai tā ir taisnība, ka domes priekšsēdētājs apsver iespēju saistīties ar Jauno konservatīvo partiju (JKP)"?, Liepājas domes priekšsēdētāja padomniece Agija Tērauda raksta:
 
"Kā Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājam Vilnīša kungam ir pat pienākums saistīties ar partijām, respektīvi, tikties ar visu Saeimā ievēlēto partiju pārstāvjiem, īpaši partiju pārstāvjiem, kas veido Sadarbības padomi, un tajā skaitā ar Jaunās konservatīvās partijas pārstāvjiem.

Tāpat Vilnīša kungs pārstāv biedrību "Liepājnieki", kurai līdz šim spēkā ir līgumattiecības ar Latvijas Reģionu apvienību."

Vaicāta, vai saistība ar JKP varētu būt ciešāka, nekā ar citiem politiskajiem spēkiem, Tērauda atbildēja: "Nē, šādā kontekstā Vilnīša kungs nav domājis saistīties ar JKP".

Kā zināms, Vilnīša pārstāvētajai biedrībai "Liepājnieki" ir noslēgts sadarbības līgums ar Latvijas Reģionu apvienību, kura šajās vēlēšanās neiekļuva Saeimā.