Gads veiksmīgi ir sācies Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem, kas ir piedalījušies vairākās pilsētas un valsts līmeņa olimpiādēs un sasnieguši augstus rezultātus.

Multimediju dizaina izglītības programmas 3. kursa audzēknis Ansis Ozols pilsētas angļu valodas olimpiādē ieguva 2. vietu un tika izvirzīts uz valsts olimpiādi. Šāds rezultāts ir sasniegts, pateicoties skolotājas Solvitas Matvejevas ieguldījumam.

Savukārt 1. pūšaminstrumentu kursa audzēknes – Vineta Ulmane, Daiga Koroļonoka, reklāmas dizaina audzēkne Dārta Madara Cielava un 3. kursa arhitektūras izglītības programmas nodaļas audzēkne Līva Blūma piedalījās Liepājas Universitātes matemātikas olimpiādē, kurā piedalījās no katras Liepājas skolas un bijušā Liepājas rajona skolām tikai viena komanda. No 16 komandāmLiepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņi ieguva 6. vietu.

Papildus Daiga Koroļonoka un Dārta Madara Cielava piedalījās valsts matemātikas olimpiādē. Audzēkņus olimpiādei sagatavoja skolotāja Anita Poriņa.

10.janvārī Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā (DALP 5.vsk) notika Franču valodas valsts 48.olimpiādes 2.posms – Liepājas pilsētas franču valodas olimpiāde. Olimpiādē piedalījās DALP 5.vsk., A. Puškina 2.vidusskola, 12. vidusskola, Oskara Kalpaka 15.vidusskola, Valsts 1. ģimnāzija, kā arī Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Olimpiādē skolēnu darbus vērtēja klašu grupās: 5.–6.klase, 7.–8.klase, 9.klase, 10.–12.klase. Olimpiādes dalībniekiem bija jāveic uzdevumi, kas apliecina gan viņu gramatiskās zināšanas, gan vārdu krājuma bagātību, gan radošumu. Augstus panākumus olimpiādē guva LMMDV 2.kursa tekstilizstrādājumu dizaina izglītības programmas audzēkne Līva Kristiāna Lukaša, izcīnot 1. pakāpes diplomu 10.–12.klašu grupā. Līva Kristiāna tika uzaicināta arī uz olimpiādes 3.posmu valsts olimpiādē.

Savukārt 2. kursa Taustiņinstrumentu nodaļas audzēknis Pols Bernards Bernots ir izcīnījis 1. vietu Kurzemes Jauno Ģeogrāfu skolas atklātajā olimpiādē un atzinību Vēstures valsts olimpiādes 2. posmā. Audzēkni olimpiādei sagatavoja skolotāja Sintija Kurvina.

Turklāt latviešu valodas olimpiādē pilsētas mērogā 2. kursa tekstilizstrādājumu dizaina izglītības programmas audzēkne Līva Kristiāna Lukaša ieguva 2. vietu (pirmā vieta netika piešķirta nevienam), sagatavoties olimpiādei palīdzēja skolotāja Dace Sūniņa.

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola stgādins, ka Draudzīgā aicinājuma fonds ir publiskojis jaunākos datus par katras skolas vietu visu Latvijas skolu reitingā. Draudzīgā aicinājuma fonds šo reitingu veido, izvērtējot skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātus ģimnāziju, pilsētu vidusskolu, lauku vidusskolu un specializēto skolu (tajā skaitā tehnikumi, arodvidusskolas un mūzikas skolas) kategorijās.

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola reitinga kategorijā "Specializētās skolas" ieņem 14.vietu (kopumā šajā kategorijā ir 99 skolas).

"LMMDV ir skola, kas sniedz izcilu iespēju mācīties moderni, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un saglabājot klasiskās vērtības. Ja vēlies kļūt izcils visās jomās un sevi apliecināt, tad atgādinu, ka skola sniedz iespēju piedalīties un gūt panākumus valsts līmenī vispārizglītojošajos priekšmetos. LMMDV ir skola, kas neierobežo, bet dod zināšanu pamatu personīgajai un profesionālajai izaugsmei," uzsver skolas direktore Inga Auziņa.