Anastasija Sevastova šosezon nevar sev pārmest necīnīšanos, sarunā ar medijiem pauda liepājniece, ziņo LETA.

Sevastova kopā ar Aļonu Ostapenko aizvada kopējus treniņus pirms Tokijas olimpisko spēļu turnīra. Jau iepriekš bija zināms, ka jūlijā un augustā Tokijā gaidāma liela svelme. Gaisa temperatūra dienā var pārsniegt pat +35 pēc Celsija.

"Domāju, ka būs grūtības pēc ilgā lidojuma, taču nebija tik traki. Esmu paguvusi aizvadīt treniņus šeit karstos apstākļos. Jāsaka, ka karsti bija arī Latvijā un Austrijā, bet šeit ir arī liels mitrums. Esmu bijusi tūrē ilgu laiku, tāpēc ātrāk un labāk varu pierast karstiem apstākļiem," ceturtdien sarunā ar Latvijas medijiem stāstīja Sevastova.

Mači Tokijā norisināsies uz cietā seguma kortiem. Sevastova atzina, ka segums ir gana ciets, bet ne pārāk ātrs.

"Bumbiņas pēc desmit sitieniem kļūst lielas un lido citādāk. Ir atšķirība, vai sit ar jaunu vai vecu bumbu – viena lido, bet otra nē. Taču šo dienu laikā esmu pieradusi arī korta segumam," atzīmēja tenisiste.

Sevastova olimpisko turnīru pielīdzina lielām sacensībām, jo apstākļi ir gluži kā "Grand Slam" turnīros.

''Korti ir tikai desmit minūšu attālumā no olimpiskā ciemata. Tūrē, piemēram, ir turnīri, kur uz kortiem dodamies pat stundu. Viss ir diezgan profesionāli organizēts," par apstākļiem stāstīja Sevastova.

Olimpisko spēļu debitante Sevastova WTA rangā ieņem 53.vietu, bet viņas pretiniece Fiona Ferro no Francijas ir 11 pozīcijas zemāk.

"Zinu, kā viņa izskatās un to, ka spēlē ar labo roku. Viņa pērn spēlēja diezgan labi. Paskatīšos pāris viņas mačus un centīsimies veidot taktiku. Būs grūti, bet katrā mačā ir jācīnās. Šosezon nevaru sev pārmest necīnīšos. Ja cīnīšos, tad būs iespējas – esmu jau to pierādījusi," par pirmo pretinieci stāstīja Sevastova.

Otrā kārtā iespējama tikšanās ar planētas pirmo raketi Ešliju Bārtiju no Austrālijas. Sevastova ir izpētījusi arī tālāko turnīru zaru un uzskata, ka Bārtijas pretiniece pirmajā kārtā – spāniete Sara Sorrivesa–Tormo (WTA 48.) – ir gana laba spēlētāja.

Olimpisko spēļu tenisa turnīrs sāksies 24.jūlijā un noslēgsies 1.augustā.

Tokijas olimpisko spēļu norise paredzēta no 23.jūlija līdz 8.augustam. Latviju 14 sporta veidos pārstāvēs 33 sportisti.