Pagājis ir pirmais mēnesis kopš Liepājā un apkārtnes novados jau piekto gadu pēc kārtas notiek pasākums "Liepājas velo vasara 2018", informē organizatori.

Mārtiņš Zālītis, biedrības "Velo-Redele" projektu vadītājs apkopojot mēneša rezultātus ir priecīgs: "Dalībnieku skaits ar katru gadu pieaug, un, kas ir svarīgi - katru gadu iesaistās arvien jauni ikdienas velobraucēji. Līdz ar to pasākums, kas tiek veidots ar noteiktu mērķi, sasniedz to – popularizē velosipēda lietošanu ikdienā."

Kopējie pasākuma rezultāti ir iepriecinoši un tie ir šādi:

Sievietes:
1.Gunta Lankovska – 1679,04 km
2.Evita Šinketa – 1084,08 km
3.Una Niedre – 970,44 km

Vīrieši:
1.Markuss Ozols – 1522,33 km
2.Zigmunds Lauris – 1493,77 km
3.Aldis Eglītis – 1473,29 km

Viena mēneša laikā dalībnieki visi kopā ir veikuši aptuveni 96 000 km un aktīvi pavadījuši 10 mēnešus laika izteiksmē. Liela daļa no veiktā ir pavadīta tieši ikdienā pārvietojoties ar velosipēdu.

Detalizētāk ar rezultātiem var iepazīties biedrības "Velo-Redele" mājas lapā internetā www.velo-redele.lv.

Svarīgi ir tas, ka pasākums ir ļoti brīvā formā – dalībnieks pats izvēlas laiku, vietu un ilgumu ko tas pavada uz velosipēda, apvienojot, piemēram braucienu uz darbu ar velosipēdu un dalību izaicinājumā, tādējādi ikdienas braucieni nodrošina iespēju tikt pie vērtīgām balvām. Apvienot vairākas lietas vienā darbībā taču ir gan forši, gan izdevīgi – iedrošina Mārtiņš.

Pieteikties pasākumam joprojām ir iespējams un tā tas būs līdz 20.jūlijam, tad gan reģistrāciju slēgsim - informē Mārtiņš. Lai piedalītos ir nepieciešams izlasīt nolikumu un veikt 2 vienkāršas darbības lai reģistrētos: “endomondo izaicinājums" un reģistrācija. Pasākums noslēdzas ar balvu pasniegšanu un lielākā daļa no tām tiks nevis izcīnītas, bet gan izlozētas starp dalībniekiem, kuri būs nobraukuši vismaz 250 km un ieradīsies uz pasākuma apbalvošanu septembrī. Balvu apmērs ir lielākais kāds ir bijis.

Liels paldies ir jāsaka mūsu atbalstītājiem, kas nodrošina pasākumu ar balvām, kā arī Liepājas pilsētas domei, kas līdzfinansē pasākumu “Veselības veicināšanas projektu konkursa ietvaros". Visus pasākuma atbalstītājus iespējams aplūkot pasākuma afišā.