Ceturtdien, 26.janvārī, Liepājas Universitātē (LiepU) vairāk nekā piecdesmit absolventi no Dabas un inženierzinātņu, Vadības un sociālo zinātņu un Pedagoģijas un sociālā darba fakultātēm saņēma bakalaura vai maģistra izglītības diplomus, informē LiepU galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Absolventus sveica fakultātes dekānes, uzsverot, ka izglītības diploms ir apliecinājums prasmēm, ko neviens nevar atņemt, kā arī aicinot bakalaura grāda ieguvējus atgriezties nākošajā pakāpē – maģistra studijās.

Absolventi teica paldies par sniegtajām zināšanām: “Lai piepildās mūsu un Jūsu sapņi un lai varam tos svinēt. Paldies par ieguldījumu profesionālajā un personības izaugsmē!”

Emocionāli šie izlaidumi bija Liepājas Universitātes rektorei Dacei Markui, kura meta gaisā cepuri kopā ar absolventiem, jo, visticamāk, rektora amatā šis ir Daces Markus pēdējais izlaidums Liepājas Universitātē. Līdz 2. februārim kandidātiem ir iespēja pieteikties Liepājas Universitātes rektora amatam, tam sekos jauna rektora ievēlēšana.