Divas dienas, 29. un 30.jūnijā, Liepājas Universitātē skanēs izlaidumi. Diplomus par bakalaura vai maģistra izglītību saņems vairāk nekā divi simti absolventu, informē LiepU galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Liepājas Universitātes rektore Dace Markus, kurai šie ir pēdējie izlaidumi rektora amatā, uzsvēra: "Jūs šodien saņemsiet diplomus – tā ir vērtība, bet vislielākā vērtība ir zināšanas."

Savukārt Dabas un inženierzinātņu fakultātes dekāne Anita Jansone atzīmēja: "Pārmaiņu laikā saglabātās vērtības ir tās, ko nevar atņemt. Paldies absolventiem par drosmi meklēt jaunus izaicinājumus!"


Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes dekāne Anna Priedola secināja: "Pasaule ir pārmaiņu procesā. Pirms kāda laika gaidījām, ka roboti darīs mehānisko darbu, bet tagad redzam, ka mākslīgais intelekts gan rada tekstus, gan tulko. To, kas pasaulei pietrūkst, var redzēt acs un sirds."

Absolventi, pateicoties par universitātē pavadīto laiku, pauda: "Iestāties studēt bija viens no labākajiem dzīves lēmumiem!"

Tagad Liepājas Universitāte ir gatava atkal uzņemt jaunus studentus un uzņemšana sākas jau 14.jūlijā.