Pirms Ziemassvētkiem uz divām nedēļām tika pārtraukta plānveida stacionārās palīdzības sniegšana slimnīcās, arī Liepājas reģionālajā slimnīcā, un veselības ministre Ilze Viņķele rosināja pēc Jaunā gada uz laiku pārtraukt arī ambulatoros pakalpojumus. Vai pieņemtie ierobežojumi turpinās un vai ir noteikti jauni, portāls irliepaja.lv jautāja Liepājas domes Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītājai Elīnai Tolmačovai.

Kā pastāstīja Tolmačova, ambulatorie pakalpojumi nav pārtraukti, tie tiek sniegti kā ierasts, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Atbilstoši valdības lēmumam no 4. janvāra Latvijas slimnīcās turpinās ierobežojumi plānveida stacionārajiem pakalpojumiem. Tomēr Liepājas reģionālā slimnīca nevienu plānveida stacionārā pakalpojuma sniegšanu nav pārtraukusi. Taču, izvērtējot epidemioloģisko situāciju, pakalpojumi var tikt sniegti mazākā apjomā. Apjoma samazināšana saistīta ar ārstniecības personāla saslimšanu un papildu epidemioloģiskās drošības pasākumu ieviešanu.

Citu ierobežojumu šobrīd nav.