Šonedēļ Liepājas Izglītības pārvalde (LIP) uzsāk pārcelšanos no Uliha ielas 36 uz jauno pašvaldības iestāžu administratīvo ēku Peldu ielā 5, tāpēc no piektdienas, 11. decembra uz laiku būs apgrūtināta sazināšanās ar pārvaldes speciālistiem, informē pārvaldes vadītājas palīdze komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

Piektdien tiks uzsākta IT infrastruktūras, iekārtu un dokumentu pārvešana, kas nozīmē, ka uz laiku saziņai nebūs pieejami darbinieku e-pasti un tālruņi.

Vienlaikus, ņemot vērā "Covid-19" izplatību, Slimību profilakses un kontroles centra un Veselības ministrijas ieteikumus, kā arī ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus līdz 2021.gada 11. janvārim, arī turpmāk aicinām LIP apmeklētājus izvērtēt nepieciešamību apmeklējumam klātienē, iespēju robežās saziņai izmantojot tālruni vai e-pastu. Visi LIP darbinieku kontakti ir pieejami pašvaldības mājaslapā, pārvaldes kontakttālrunis 63424534 vai 29472085, e-pasts info@liepaja.edu.lv.

LIP vadītāja Kristīne Niedre-Lathere: "Šajā laikā aicinu ikvienu ar vislielāko atbildību izturēties pret noteiktajiem ierobežojumiem valstī, kā arī higiēnas un profilakses pasākumiem ikdienā un maksimāli izmantot elektroniskos saziņas kanālus. Vienlaicīgi, gandarījums, ka darbiniekiem būs pārdomāta, ērta un mūsdienīga darba vide, kā arī, tad, kad ārkārtējā situācija būs beigusies – ērti saņemt pakalpojumus un uzturēties apmeklētājiem. Tāpēc jau iepriekš atvainojamies par neērtībām, gadījumā, ja būs tehnoloģiski ierobežojumi pilnvērtīgai komunikācijai arī vēl pirmdien, 14.decembrī."

Apmeklētāji klātienē tiks pieņemti, iepriekš sazinoties ar konkrēto speciālistu, kurš izvērtēs, vai klātienes tikšanās ir vienīgais jautājuma risināšanas veids.

Izglītības pārvaldes darba laiks būs tāds pats kā iepriekš:
Pirmdiena: 8.30–17.00
Otrdiena: 8.30–17.00
Trešdiena: 8.30–17.00
Ceturtdiena: 8.30–17.00
Piektdiena: 8.30–17.00
Pusdienu pārtraukums: 12.00–13.00

Pirmssvētku dienās darba laiks ir saīsināts par 2 (divām) stundām.