Pirmdien, 11. novembrī – Lāčplēša dienā, pulksten 15.15 Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas zālē notiks muzikāli dzejisks atmiņu pasākums „Kamēr koki bija zaļi, mēs dzīvojām jautri un skaļi”.

Pasākums „Kamēr koki bija zaļi, mēs dzīvojām jautri un skaļi” (R. Rubīns),notiek, īstenojot Kultūras ministrijas atbalstīto projektu „Identitāte – 2013”, un tas veltīts Latvijas Tautas frontes 25.gadadienai.

Pasākumu vadīs vēsturnieks, bijušais skolas direktors Rihards Rubīns, vēsturiskās atmiņās dalīsies skolas bijušā pedagoģe, mācību daļas vadītāja Maija Pīlāga, foto mākslinieks Pēteris Jaunzems, kuram Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas telpās tiks atklāta fotoizstāde „Atmodas laiks”, kā arī skolas bijušās koktēlniecības nodaļas absolvents Ainars Baštiks.

Liepājas Tautas frontes kustības aizsākums bija Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolā, tā kļuva par Liepājas Tautas frontes "mākslinieciskajām darbnīcām". Sākot ar skolas direktoru Rubīnu un pedagogiem, visi piedalījās Tautas frontes pasākumos gan kā organizatori, gan kā mākslinieki.
 
Uz 11.novembra pasākumu aicināti visi skolas audzēkņi, pedagogi, darbinieki, kā arī ikviens interesents.