Martā partijas KPV LV Liepājas birojs ir sameklējis mājvietu savam birojam, kurš turpmāk atradīsies Eduarda Veidenbauma ielā 8, turpat, kur Liepājas partijas birojs.

irliepaja.lv informēja KPV LV Liepājas nodaļas vadītājs Toms Andersons, birojs iemājojis vienā no Liepājas vēsturiskajām ēkām, kas 18. gadsimta beigās bijusi Liepājas Rātes nabagu māja, un kuru pērn par sava biroja atrašanās vietu jau izraudzījās Liepājas partija (tiesa, partijas mājas lapā gan joprojām figurē vecā adrese: Dīķa iela 11).

KPV LV Liepājas birojs atrodas ēkas otrajā stāvā, Liepājas partijas – pirmajā.

"Birojs kalpos kā vieta, kur Liepājas nodaļas biedriem pulcēties un apspriest turpmāko darbības virzienu," stāsta Andersons.

Toms Andersons: "Liepājas nodaļas birojs būs atvērts interesentiem divreiz nedēļā, trešdienā un sestdienā no pulksten 12 līdz 15, un tur būs iespējams ierasties un apspriest pilsētniekiem svarīgus jautājumus, konstruktīvākos ieteikumus virzot tālāk uz Rīgu pie mūsu Saeimas pārstāvjiem.

Vismaz reizi mēnesī, piektdienā no pulksten 12 līdz 14, birojā būs iespējams tikties ar Saeimā ievēlētajiem frakcijas KPV LV deputātiem vai kādu no ministriem, kuri būs gatavi uzklausīt jebkura interesenta sakāmo, kā arī pastāstīt par aktualitātēm Latvijas politikā un nākotnes plāniem".

Oficiāli birojs savas durvis vērs apmeklētājiem no šā gada 16.marta.

Interesentiem, kuri vēlas ierasties uz pārrunām, lai labāk organizētu darbu, iepriekš vēlams pieteikties pie Liepājas nodaļas vadītāja Toma Andersona, zvanot uz tālruni 28911388 vai rakstot uz e-pastu liepaja.kpv@gmail.com.