Mūsdienās arvien vairāk cilvēku savu darba dienu pavada pie datoriem. Ar jauno tehnoloģiju ienākšanu mūsu ikdienā gandrīz vai katrā darba vietā ir svarīgi ērti un funkcionāli sakārtot uzņēmuma darba vidi. Bez šaubām darbinieks, kurš labi un mājīgi jūtas darba vietā, būs motivēts darbu veikt pēc iespējas labāk.

Arī darba devēji un uzņēmumi saprot, cik svarīgi ir  darbiniekiem nodrošināt ērtu, mūsdienīgu un funkcionālu darba vidi.

To saprot arī mēbeļu ražošanas uzņēmums "Kate", kurš saviem klientiem piedāvā kvalitatīvas, laika un klientu uzticības pārbaudi izturējušas mēbeles. "Kate" mēbeļu ražotāji piedāvā mēbeles gan mājai, gan birojam, gan citu sabiedrisko vietu iekārtošanai.

"Kate" darba krēsli – pārdomāts dizains plus funkcionalitāte

"Kate" biroju krēslu ražotnē top darba krēsli gan standarta biroju aprīkojumam, gan arī klientiem, kas labprāt iegādājas īpaša dizaina darba krēslus.

Darba krēsli ir ļoti svarīga biroja mēbele, jo tie tiešām var ietekmēt darba produktivitāti.

Populārākie darba krēslu modeļi
Mēbeļu ražotājs "Kate" komplektē un tapsē dažādus darba krēslu modeļus. Populārākie – QUEEN un DELTA – biroja krēsli ar tapsētu sēdi un atzveltni. Tie ir ne tikai ergonomiski un eleganti, bet, sēžot uz tiem, ērti būs strādāt ikvienam. Īpaši ērti krēslā DELTA jutīsies lielāka auguma cilvēki. 

Funkcionāli un praktiski ir darba krēsli NERO un NETS. Tie ir krēsli ar tapsētu sēdi un sieta atzveltni. Uzņēmums piedāvā vēl citus vairāk nekā 27 dažādus darba krēslu modeļus.

"Kate" piedāvā arī sadarbības partneru ražotus ofisa krēslus no Vācijas vadošajiem uzņēmumiem "Wagner" un "Interstuhl". To visu iespējams apskatīt uzņēmuma mājaslapā https://kate.lv/

Iespējas atrast piemērotāko darba krēslu
Visus darba krēslus var individuāli komplektēt, izvēloties tīkamākos apdares materiālus un funkcijas, piemēram, galvas un roku balstus, pulēta alumīnija un melnas plastmasas kāju zvaigzni, kā arī citas iespējas. Darba krēsli maksimāli pielāgojas sēdētāja auguma kustībām, turklāt tiem ir moderns dizains un nevainojama kvalitāte.

Var minēt svarīgākās tehniskās īpašības, kas piemīt šiem darba krēsliem, – sinhromehānisms, regulējami roku balsti, atzveltne ar integrētu jostas vietas balstu, regulējams atzveltnes atgāšanās pretestības spēks, pašbremzējoši riteņi un citas īpašības, kas nodrošina darba krēsla funkcionalitāti.

Mūsdienīgs uzņēmums – rūpes par darbiniekiem ilgtermiņā
Pasaules mēbeļu modes dizaina tendences apvienojumā ar klientu vajadzībām un augstu kvalitāti ir atslēgas vārdi mēbeļu salona "Kate" ražotajām funkcionālajām mēbelēm.

Apmeklējiet "Kate" mēbeļu salonu vai piedāvājumu mājaslapā un pārliecinieties par mēbeļu pārdomāto, mūsdienīgo dizainu un funkcionalitāti. Svarīga ir uzticēšanās un sadarbība ilgtermiņā. Par to jau 25 gadus ir pārliecināti gan "Kate" mēbeļu ražotāji, gan viņu uzticamie klienti.