Serums sejai ir viegls ādas kopšanas līdzeklis, kas satur lielāku aktīvo sastāvdaļu (piemēram, hialuronskābes, glikolskābes un C vitamīna) koncentrāciju salīdzinājumā ar parastajiem sejas mitrinātājiem. Sejas serumu bieži izmanto, lai risinātu konkrētas ādas problēmas, piemēram, grumbiņas, pinnes un sausu ādu. Atkarībā no seruma veida tie ir izstrādāti, lai spodrinātu, mitrinātu un sniegtu dažādas citas labas priekšrocības. Serumi var būt dažādu formulu, tostarp želejas un eļļas, daži var būt pat ūdenim līdzīgai konsistencei.

Kādas sastāvdaļas būtu vēlamas sejas serumā?

Meklējot labākās sejas seruma sastāvdaļas, pārliecinieties, vai tās ir dabīgas, piemēram, alveja, hialuronskābe, skvalāna eļļa, C vitamīns un antioksidanti. Alveja ir lielisks mitrinošs līdzeklis, kas var palīdzēt nomierināt ādu un mazināt iekaisumus. Hialuronskābe ir spēcīgs mitrinātājs, kas palīdz  dziļi mitrināt ādu un uzturēt to balansā. Skvalāna eļļa ir populāra mitrinoša eļļa, kas palīdz atjaunot ādas dabiskās eļļas, neradot taukainu sajūtu. C vitamīns ir antioksidants, kas palīdz uzlabot sejas krāsu, vienlaikus aizsargājot to no bojājumiem. Visbeidzot, antioksidanti palīdz cīnīties pret brīvajiem radikāļiem un aizsargā ādu no vides faktoriem.

Kas var lietot sejas serumu?

Sejas serumi ir piemēroti visiem ādas tipiem un vecumiem. Tos var lietot ikdienā, lai uzlabotu ādas vispārējo veselību un palīdzētu samazināt smalkās līnijas un grumbiņas. Daži sejas serumi satur aktīvās sastāvdaļas, piemēram, retinolu, kas jālieto tikai naktī, bet citi var būt īpaši paredzēti konkrētām ādas problēmām. Atrodot savām individuālajām vajadzībām piemērotu serumu, Jūs varat to lietot, neradot kairinājumu vai negatīvas blakusparādības ādai.

Cik bieži jālieto sejas serums?

Sejas serums jālieto vienu vai divas reizes dienā pēc attīrīšanas un tonizēšanas, bet pirms mitrinošā krēma uzklāšanas. Parasti vislabāk serumu lietot no rīta un vakarā, jo tas maksimāli palielinās kopējo efektivitāti. Ja izmantojat koncentrētu sejas serumu ar aktīvajām sastāvdaļām, piemēram, retinolu, tas jālieto tikai naktī, jo retinols var padarīt ādu jutīgāku pret saules gaismu. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, ievērojiet katra konkrētā sejas seruma lietošanas instrukcijas.

Kāpēc būtu labi lietot sejas serumu regulāri?

Ikdienas sejas seruma lietošana var sniegt daudz priekšrocību Jūsu ādai. Pirmkārt, seruma lietošana palīdz mitrināt ādu un mazināt sausuma pazīmes. Otrkārt, tas var palīdzēt izlīdzināt ādas toni un uzlabot sejas krāsu. Treškārt, serumā ir spēcīgas aktīvās sastāvdaļas, kas var iedarboties uz konkrētām ādas problēmām, piemēram, pinnēm, grumbām un tumšajiem lokiem zem acīm. Turklāt serumi arī palīdz aizsargāt ādu pret vides faktoriem, piemēram, piesārņojumu un UV stariem. Visbeidzot, daudzos sejas serumos ir antioksidanti, kas palīdz veicināt šūnu maiņu un kolagēna veidošanos, lai piešķirtu jaunības mirdzumu.

Vai sejas serums aizstāj mitrinošo krēmu?

Sejas serums un mitrinošs krēms ir svarīgas ādas kopšanas rutīnas sastāvdaļas. Lai gan sejas serums satur mitrinošas sastāvdaļas, tas nav paredzēts, lai aizstātu mitrinātāju. Serums var palīdzēt saglabāt mitrināšanu un nodrošināt intensīvāku ādas barošanu, bet mitrinātājs ir jāizmanto, lai izveidotu aizsargbarjeru, kas aizsargā mitrumu un novērš ādas izžūšanu. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, vispirms izmantojiet sejas serumu, pēc tam – izvēlēto mitrinošo līdzekli.

Medik8 ādas kopšanas zīmols


Medik8 ir Apvienotajā Karalistē bāzēts ādas kopšanas zīmols, kura uzmanības centrā ir uz pierādījumiem balstīti risinājumi ādas problēmām. To produktu sastāvā ir spēcīgas aktīvās sastāvdaļas, piemēram, antioksidanti un retinoīdi, kas palīdz cīnīties ar novecošanās pazīmēm un uzlabo ādas vispārējo veselību. Medik8 filozofija ir radīt produktus, kas ir saudzīgi, bet efektīvi un piemēroti visiem ādas tipiem. Viņu klāstā ir sejas serumi, mitrinātāji, attīrošie līdzekļi un citi produkti, lai Jūs varētu pielāgot savu ādas kopšanas rutīnu atbilstoši savām individuālajām vajadzībām.