Svētki un nozīmīgas gadadienas nav iedomājamas bez dāvanu pasniegšanas vai saņemšanas. Dāvana var būt ne tikai fiziskas lieta, bet arī pieredze un piedzīvojums. Tieši emocijas ir tās, kas dāvanas saņemšanu un sniegšanu padara īpašu. Tās var ilgt īsu brīdi vai atstāt spilgtas un neaizmirstamas atmiņas vēl ilgi pēc dāvanas pasniegšanas.

Tieši pieredze kā dāvana atstāj ilglaicīgas emocijas, jo rada atmiņas par vietām un aktivitātēm, kuras citādi dāvanas saņēmējs neizbaudītu. Šādas dāvanas var radīt jaunas prasmes un atklāt, ko jaunu un aizraujošu. Dāvanu Serviss ir apvienojis vienuviet daudzveidīgas piedzīvojumu dāvanu pieredzes, kas spēj pārsteigt un iepriecināt jebkuru atpūtas kārotāju, zinātkāro, piedzīvojumu meklētāju vai gardēdi.

Sajūtas, atklājumi un neaizmirstama pieredze
Izcils ēdiens kombinācijā ar lielisku kompāniju un neaizmirstamu vietu ir paliekošu atmiņu radoša dāvanas pieredze.

Dāvanu servisā pieejamie dāvanu piedāvājumi gardēžiem ļauj nokļūt vakariņās uz ezera vai augstu virs zemes, kā arī izbaudīt īstu viduslaiku maltīti un neierastu sajūtu pieredzes kokteili, vakariņojot pilnīgā tumsā. "Diner in the Dark" vakariņās ēdiens un savstarpējas sarunas ar draugiem tiks baudītas tikai paļaujoties uz taustes, dzirdes, ožas un garšas maņām.

Turklāt, ir iespējams uzdāvināt arī garšas piedzīvojumu, kurā var aktīvi iesaistīties katrs vakara viesis, veidojot unikālu un neatkārtojamu improvizācijas teātra izrādi "Shitty Dinner".

Visi Dāvanu servisa piedāvājumi gardēžiem ļauj radīt paliekošas atmiņas par izcilo vakara atmosfēru, ļauj izpētīt jaunas garšas un uzzināt ko jaunu. Galvenais ir atrast visatbilstošāko risinājumu dāvanas saņēmējam.

Dāvanai ir jāatbilst dāvanas saņēmējam
Lai arī Dāvanu Serviss piedāvā arī garantijas dāvanu kuponu apmaiņai un pieejamus termiņus dāvanu karšu izlietošanai, svarīgi ir piemeklēt dāvanas saņēmēja personībai un interesēm atbilstošas aktivitātes.

Ja pieredzes vai piedzīvojumu dāvanas piedāvājums neraisīs saņēmēja sajūsmu vai interesi, palielinās iespēja aizmirst par to un neizlietot dāvanu karti tai paredzētajā derīguma termiņā, kas var sasniegt pat 36 mēnešus. Tādēļ arī, meklējot piemērotāko piedzīvojumu Dāvanu servisa plašajā klāstā, ir svarīgi ieklausīties dāvanas saņēmējā.

Ieskatieties www.davanuserviss.lv plašajā piedāvājumā un veiciet savu izvēli, balstoties uz saņēmēja velmēm un interesēm. Gadījumā ja nav skaidrs, ko tieši dāvināt, noderēs dāvanu komplekti, kas ietver dažādus piedzīvojumus, kur dāvanu saņēmējs varēs pats veikt izvēli.