Liepājas Universitāte sadarbībā ar biedrību "Impact Hub Liepāja", Liepājas izglītības pārvaldi, Liepājas Universitātes attīstības fondu, Liepājas Valsts tehnikumam piedaloties kā informatīvajam atbalstam, realizē ERAF projektu "Inovāciju granti Liepājas studentiem jeb IGLS" (Nr. 1.1.1.3/21/A/004).

Šā gada 14. un 15. februārī Liepājas Universitātē jaunieši prezentēja savus pieteikumus projekta trešajam ciklam. Kopumā 39 komandas piedalās projekta trešajā ciklā un pilda kādu no  komersanta sniegtajiem izaicinājumiem vai attīsta savu biznesa ideju.   Projekta  trešā cikla dalībnieki izaicinājumus ir saņēmuši no tādiem uzņēmumiem kā SIA "Šarmants", SIA "Liepāja Music", SIA "Konceptveikals  MA:LA", SIA "Bātas avots", SIA "AE Partner", T/C "Kurzeme", SIA "Forest Lion", SIA "OSKO", SIA "Kurzemes Biznesa Inkubators", biedrības "BK Liepāja", "Kultūrbāka", biedrība "Sporta klubs CF Liepāja", "Centrs Marta Liepājas nodibinājums".

Trešā cikla ilgums ir četri mēneši un šajā laikā ikvienam projekta dalībniekam tiek nodrošinātas bezmaksas meistarklases, kā arī triecienprakses, kuru laikā ir iespēja iepazīt kāda no Liepājā esošajiem uzņēmumiem darbību vai satikties ar uzņēmumu dibinātājiem. Četru mēnešu garumā projekta dalībnieki saņem stipendiju EUR 200 apmērā.

Projekta īstenošanas laiks ir 15 mēneši no 01.09.2022. līdz 30.11.2023. Projektā var iesaistīties visu līmeņu studējošie - sākot no vispārējās vidējās izglītības un profesionālās izglītības iestāžu izglītojamajiem, līdz visu līmeņu un programmu studentiem Liepājā.

Ikviens interesents ar informāciju par projektu "Inovāciju granti Liepājas studentiem jeb IGLS" var iepazīties šeit.
Pieteikties ceturtajam projekta ciklam, kurš sāksies 2023. gada jūnijā, ir iespējams šeit.