Pēc vairāku gadu ilgas pauzes, Jauniešu māja atjaunojusi konkursu izglītības iestāžu pašpārvaldēm, kur tām ir iespēja dalīties savos veikumos mācību gada laikā un iegūt titulu "Gada pašpārvalde".

Šogad uz titulu pretendēja 8 izglītības iestādes un šī gada titulu ieguva Liepājas Raiņa 6.vidusskolas pašpārvalde, balvā saņemot "ceļojošo trofeju", par kuras izstrādi rūpējušies Skolēnu domes jaunieši. Žūrijas komisiju veidoja Liepājas Jauniešu mājas, Skolēnu domes un Izglītības pārvaldes pārstāvji.

Lai svinīgi apbalvotu titula ieguvējus, kā arī, lai jaunieši savā starpā varētu dalīties veikumos, 26.maijā Jauniešu mājas telpās Kungu ielā 24 notika mācību gada noslēguma konference, par kuras norisi gādāja Liepājas Skolēnu domes (LSD) jaunieši. Pasākuma laikā skolēniem tika dota iespēja prezentēt pašpārvalžu paveikto mācību gada laikā, piedalīties paneļdiskusijā ar kādreizējiem jauniešu jomas aktīvistiem – Pāvelu Juru, Lauru Vēberi un Katrīnu Krūmiņu – un kopīgi pavadīt laiku pēcpasākuma pasēdēšanā, Kungu ielas radošā kvartāla sētā.

Pasākuma mērķis bija ne tikai atskatīties uz aizgājušo mācību gadu, bet arī sniegt jauniešiem iespēju atrast līdzīgi domājošus jauniešus, radīt jaunas idejas un iedvesmas nākamajam mācību gadam, veicināt izpratni par motivācijas iegūšanu, kā arī noskaidrot - kā aktīva iesaiste spēj palīdzēt tālākās dzīves gaitās?

Pasākuma laikā skolēniem tika piedāvātas sponsoru gādātās uzkodas, par kurām parūpējās "Miko", "Darbnīca", "Āmuļi" un "Cepelīni", kā arī zāli dekorēja balonu kompozīcija, ko nodrošināja "Mani Svētki", informē LSD sabiedrisko attiecību struktūrvienības pārstāve Paula Jaunciema.