Vakar vakarā nodibināta partijas "Vienotība” Liepājas reģionālā nodaļa, par kuras vadītāju ievēlēts Liepājas domes deputāts Ivars Ķervis.

Kā portālam pastāstīja jaunievēlētais nodaļas vadītājs, līdzšinējā apvienības "Vienotība” Liepājas reģionālā nodaļa tagad pārtapusi partijas „Vienotība” Liepājas reģionālajā nodaļā, bet pats Ivars Ķervis no apvienības nodaļas vadītāja kļuvis par partijas nodaļas vadītāju. Iepriekš viņš vadīja arī "Vienotības” sastāvā iekļāvušās partijas „Jaunais laiks” Liepājas nodaļu.

Vakar notikušajā sapulcē ievēlēta arī Liepājas reģionālās nodaļas valde. Tās sastāvā ir Genādijs Jefimovs, Grobiņas novada domes deputāts; Arnis Jekste, Liepājas CSDD priekšnieka vietnieks; Andris Klieva, partijas Liepājas reģionālās nodaļas jauniešu organizācijas vadītājs; Armīns Robežnieks, SIA "Liepājas Autostāvvietas” izpilddirektors un Māris Mežeckis, Liepājas Reģionālās slimnīcas Staru terapijas nodaļas vadītājs.

"Vienotības” reģionālā nodaļa apvieno ne tikai Liepājas, bet arī tuvējo novadu biedrus, tāpēc izvirzīti arī katra novada līderi: Aizputei – Māra Vētra, Grobiņai – Genādijs Jefimovs, Durbei – Juris Dīcmanis un Priekulei – Tatjana Ešenvalde.

Par reģionālās nodaļas biroja vadītāju apstiprināta Sarmīte Balaško, bet par koordinatori – Kristīne Drulle-Grulle.

Sanāksmē piedalījies arī "Vienotības” valdes deleģētais pārstāvis Ints Dālderis, bet rakstiskus sveicienus no Strasbūras sūtījis Eiroparlamenta deputāts Krišjānis Kariņš, no Rīgas – bijušais Saeimas deputāts Uldis Grava.

Tuvākajā laikā, pēc Ivara Ķervja sacītā, tikšot veidotas darba grupas, kuru uzmanības lokā būs dažādas jomas.