Ikviens bērns un ģimene ar mazuļiem, kuri vēlas gūt jaunu pieredzi un relaksēties, aicināti uz Liepājas pilsētas pašvaldības izveidoto maņu un sajūtu istabu “Pozitīvo sajūtu telpa”, kur bērni kopā ar vecākiem var atpūsties dažādos veidos, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Pozitīvo sajūtu telpa ir atpūtas un relaksācijas vieta bērniem, kur iespējams darboties gan individuāli, gan kopā ar saviem ģimenes locekļiem. Darbošanos Pozitīvo sajūtu telpā var pielīdzināt sava veida terapijai.

Apmeklējuma laikā, izmantojot dažādus gaismas objektus, ūdens gultu, bumbu vannu, interaktīvo grīdu un citu speciālo aprīkojumu, ir iespēja attīstīt un nostiprināt pozitīvas emocijas un sajūtas, vienlaikus rodot mieru no ikdienas steigas, atverot sevi pozitīvai komunikācijai, uzlabojot savstarpējo komunikāciju, attīstot un pilnveidojot dažādas maņas.

Ciemos tiek aicinātas ģimenes ar bērniem, darba kolektīvi, bērni ar īpašām vajadzībām, cilvēki pēc pārciestām veselības problēmām un ikviens, kurš vēlas veltīt mirkli sev.

Atkarībā no apmeklētāju vēlmēm, kopā varēs mācīties, relaksēties, sarunāties, radoši darboties un modināt spēju sadzirdēt pašam sevi.

Pozitīvo sajūtu telpa atrodas Dunikas ielā 9/11, Liepājas Kompleksās sporta skolas telpās, 3. stāvā.

Vairāk informācijas: liepaja.lv/pozitivo-sajutu-telpa.