Otrdien parakstīts līgums par Liepājas Kompleksās sporta skolas peldbaseina Dunikas ielā 9/11 modernizāciju. Tā tiks uzsākta jau tuvākajās dienās.

Kā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele, līgumu parakstīja Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde, SIA "Komunālā pārvalde" valdes priekšsēdētājs Jānis Neimanis un A/S "UPB" valdes loceklis Oskars Mors un valdes locekle Nora Kalna.
.
Noslēgtā līguma ietvaros paredzēts veikt peldbaseina Dunikas ielā 9/11 ventilācijas un siltumapgādes sistēmas rekonstrukciju, kas ir būtiski kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanai. Būvuzņēmējs apņēmies darbus veikt 90 dienu laikā no līguma parakstīšanas dienas. Tehnisko projektu izstrādājusi SIA "IK Projekts". Būvdarbu vadītājs šī līguma ietvaros ir Aleksandrs Matvejevs, bet būvuzraugs Juris Krastiņš.

"Prieks, ka varam uzsākt tik nepieciešamus peldbaseina modernizācijas darbus. Pēc remonta peldbaseinā piedāvāsim kvalitatīvus, mūsdienīgus apstākļus gan skolēniem, gan visiem liepājniekiem", viedokli pauž Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde.  

Atklātā iepirkuma konkursā "Par tiesībām veikt ēkas daļas renovāciju (peldbaseina ventilācijas un siltumapgādes sistēmas rekonstrukcija) Dunikas ielā 9/11, Liepājā, bija pieteikušies trīs pretendenti. Lētākais piedāvājums ar līguma summu Ls 216 933,88 bija A/S "UPB".