Nedēļas nogalē ar iespaidīgu uguņošanu Rožu laukumā tiks sagaidīts 2012. gads. Šogad solās būt krāšņš, saprotams un saturiski interesants pasākums.

Liepājas Kultūras pārvalde kā Jaunā gada sagaidīšanas pasākuma producentu pieaicinājusi Uldi Akselrodu, kurš ar savu radošo komandu sola liepājniekiem sarūpēt krāšņu un saturiski interesantu pasākumu.
Jau no pulksten 22.00 Rožu laukumā sāksies muzikāla programma un uz video ekrāniem tiks demonstrēti liepājnieku apsveikumi un novēlējumi 2012. gadam. Sveicienus ir ierunājuši kultūras nozarē strādājošie, pašvaldības amatpersonas, kā arī Liepājas ielās sastaptie iedzīvotāji.

Kā laba tradīcija ir Liepājas Svētās Trīsvienības katedrālē notiekošais vecgada koncerts, kas sāksies pulksten 23.00. Koncertu organizē ērģelnieks Lotars Džeriņš sadarbībā ar vokālo grupu "Anima Solla".
Tieši pirms pulksten 24.00 savu svētku uzrunu teiks Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, bet pulkstenim sitot apaļo stundu, Liepājas debesis rotās krāšņi uguņošanas ziedi, ko pavadīs īpaši sarūpēta mūzika.
Pēc uguņošanas jautrības Rožu laukumā turpināsies, kur par dejām rūpēsies Liepājas aktieri un vienlaicīgi arī dīdžeji Gatis Maliks un Mārtiņš Kalita.

Izturīgākajiem liepājniekiem un pilsētas viesiem 2012. gada sagaidīšanas svinības būs iespēja turpināt klubos, atbilstoši interesēm un gaumei, ziņo "Kultūras pārvaldes" Attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.