Mūzikas festivāli "Summer Sound Liepaja" un "Positivus" nominēti Eiropā labākā vidējā lieluma festivāla ("Best medium sized festival") balvai.

Tā aģentūrai BNS pastāstīja "Summer Sound" rīkotājs Uldis Akselrods.

Labākos Eiropas festivālus noteiks, pamatojoties uz to apmeklētāju balsojumu internetā. Balsot iespējams līdz 7. novembrim interneta vietnē http://eu.festivalawards.com/vote.

Uzvarējušos festivālus paziņos "European Festival Awards" ceremonijā 9. janvārī Nīderlandē.

"Festival Awards Europe" ir organizācija, kas katru gadu pēc balsotāju un žūrijas vērtējuma apbalvo Eiropas labākos festivālus, lai veicinātu lielu, mazu, jaunu un arī jau sevi pierādījušu festivālu atpazīstamību.

Jau vēstīts, ka  "Summer Sound Liepaja" šovasar abas dienas kopumā apmeklējuši aptuveni 25 tūkstoši cilvēku. Uz septiņām festivāla skatuvēm kāpa vairāk nekā simts grupu, mākslinieku, dīdžeju un dejotāju no 11 dažādām valstīm, tostarp Apvienotās Karalistes, ASV, Somijas, Igaunijas un Vācijas.

Nākamgad festivāls plānots divas dienas – 12. un 13.jūlijā – vienlaikus ar Jūras svētkiem. Tāpat kā šogad, tas notiks pludmalē un jūrmalas parkā.

Savukārt festivāls "Positivus" Salacgrīvā nākamgad notiks trīs dienas – no 19. līdz pat 21.jūlijam, bet biļetes uz 2013.gada festivālu būs pieejamas jau no 15.oktobra.