Festivāla "Summer Sound" galvenā rīkotāja Ulda Akselroda uzņēmums "Summer Sound Productions", pievēršoties festivāliem citās pilsētās, 28.jūlijā Saldū rīkos "Saldus Sauli".

Kā informē organizatori, ārī šogad, 28.jūlijā Saldū, Kalnsētas parka estrādē pie Cieceres upes notiks festivāls "Saldus saule". Popularizējot klasiskā latviešu roka tradīcijas un atceroties mūziķi Ēriku Ķiģeli, senākais Latvijā notiekošais festivāls "Saldus saule" priecēs ar tādu mākslinieku uzstāšanos, kas klausītājiem jau labi pazīstami un ir pārbaudītas vērtības.

Atskatoties vēsturē, pirmais festivāls "Saldus saule" notika 1987. gadā, bet ideja par tā rīkošanu bija radusies jau gadu ātrāk, ar mērķi godināt talantīgo saldenieku, Latvijas smagā roka aizsācēju, izcilāko sava laika ģitāristu, grupas "Līvi" dibinātāju un idejisko līderi un komponistu Ēriku Ķiģeli.

Tradīcija ir dzīva, un arī šogad uz lielās skatuves Kalnsētas parka estrādē kāps tādi Latvijā novērtēti un pieredzējuši mākslinieki, kā leģendārie "Remix", "Linga", "Pienvedēja piedzīvojumi", "Mr. Rally". Būs iespēja dzirdēt arī "Ex – Līvus", "Louie Fontaine&Starlight Searchers", "Virga Hard Orchestra", savukārt naktī ar ekspresīvu priekšnesumu startēs "AC/DC Tribute" (Lietuva) – grupa, par kuru labāki varot būt tikai īstie "AC/DC".|

Šogad festivālā būs arī otra – Pļavas skatuve, uz kuras uzstāsies "LV–3801", "Inokentijs Mārpls", "Kiss Of The Dolls", "Mana teritorija", "Nightstar", "Overburn" un "Deimoss".

Festivāla atmosfēru palīdzēs veidot arī dažādas izklaides iespējas, kvalitatīvi ēdieni un dzērieni, kā arī dejas līdz rītam.

Biļetes jau šodien ir nopērkamas "Biļešu servisa" kasēs visās Latvijā, biļešu cena iepriekšpārdošanā ir Ls 5.

Kopš 2006. gada festivālu "Saldus Saule" organizē Ērika Ķiģela dēls Fēlikss, kurš šogad festivāla rīkošanu uzticējis SIA "Summer Sound Productions".