Šogad pretēji pērnajam gadam festivāla "Summer Sound" zaudējumi nebūs lēšami piecciparu skaitļos, "Rietumu Radio" pastāstīja festivāla galvenais rīkotājs Uldis Akselrods.

Viņš atzīmēja, ka kopējais pasākuma budžets ir mērāms vairākos simtos tūkstošu latu, raksta LETA.

Runājot par nākotnes plāniem, Akselrods pavēstīja, ka nākamgad festivāls noteikti notiks, tāpat tiks saglabāts līdzšinējais skatuvju izvietojums gan jūrmalā, gan parka teritorijā. Savukārt nelielas izmaiņas plānotas norises laikā - šoreiz tas iecerēts 12. un 13.jūlijā.

"Katru dienu festivālu apmeklēja ap 20 000 cilvēku, tādējādi piepildījās mūsu prognozes par pārdoto biļešu skaitu. Šogad festivāla apmeklētāji vislabprātāk izvēlējās pirkt biļetes uz abām festivāla dienām, kā arī divu dienu biļeti, kuras komplektā iekļauta vieta telšu pilsētiņā," stāstīja Akselrods, piebilstot, ka iecienītas bijušas arī biļetes, kurās iekļauts brauciens uz Liepāju ar vilcienu.

Nākamgad festivāla viesu ērtībām tiek solīts iekārtot vēl vienu telšu pilsētiņu, jo šogad tā bijusi ļoti pieprasīta. "Sākotnēji tika plānots piesaistīt prāmju līnijas pakalpojumus un organizēt hoteļkuģi, tomēr, apsverot visus izdevumus, tika secināts, ka tas nav ne mums, ne viesiem pa kabatai," piebilda Akselrods.

"Jau pēc mēneša būs iespēja nopirkt biļetes uz nākamo festivālu. Pagājušajā gadā šo iespēju izmantoja apmēram tūkstotis cilvēku, jo biļešu cenas bija ievērojami pievilcīgākas," stāstīja Akselrods.

Akselrods ir paziņojis arī par ieceri rīkot festivālu "Saldus saule".