Liepājas dzīvnieku patversme "Lauvas sirds" atvainojusies kluba "Amber City BMW" dalībniekiem, kuri labdarības akcijas laikā patversmē piedzīvoja nepatīkamus brīžus.

"Amber City BMW" Raimonds Petrovičs jau sestdien portālu informēja, ka pēc patversmes apmeklējumu palicis rūgtums. Neskatoties uz to, ka iepriekš viss bija saskaņots, "izrādijās ka dzīvnieki jau ielikti voljēros. Turklāt viens no patversmes darbiniekiem mums visiem sabļāva, ka laika neesot, drīz darba laiks beidzas. Tas vel vairāk izraisija sašutumu, jo daudzi vēlējās apskatīt dzīvniekus un pat adoptēt!"

Domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zita Lazdāne portālu informēja, ka patversmes vadība nedēļas nogalē jau ir sazinājusies ar klubu "Amber City BMW" un atvainojusies par radušos situāciju. Veiktas pārrunas ar nepatīkamajā gadījumā iesaistīto darbinieku, lai šādas situācijas, kas met ēnu uz visu patversmi, vairs turpmāk neatkārtotos. Suņi voljēros atradās tādēļ, ka tiem ir savs dienas režīms, pie kura tie jau ir pieraduši.

Lai izvairītos no turpmākiem pārpratumiem, patversme atgādina, ka tā ir atvērta katru dienu (darba dienās no pulksten 8.30 – 17.00, brīvdienās no pulksten 9.00 – 16.00), bet lūgums atcerēties – pastaigām ir jābūt vismaz 30 minūšu garām un liels cilvēku pūlis suņus var satraukt, tādēļ pastaigās vēlams doties individuāli, nevis vairāku desmitu cilvēku sastāvā, kas suni var padarīt tramīgu.