Noslēgusies labdarības akcija, kurā kluba "Amber City BMW" biedri veikalā "Depo" iegādājās pārtiku un dažādus piederumus un ziedoja tos patvesmei "Lauvas sirds".

Kā portālu informēja klubs, mērķis bija apdāvināt pēc iespējas vairāk ķepainīšus. Cilvēku bija aptuveni 50, kuri sadāvināja ļoti daudz kaķu un suņu konservus, graudus, vitamīnus, rotaļlietas, šampūnus dzīvniekiem, kaķu smiltis, segas un pats galvenais – divas lielas suņu būdas. Patversme "Lauvas Sirds" arī neslēpa, ka šis ir lielākais ziedojums viņu vēsturē.

Kluba pārstāvis Raimonds Petrovičs: "Mūsu labdarības akcija ir izdevusies, jo piesaistijām daudzus cilvēkus, kuri apsolijās arī turpmāk veikt ziedojumus. Par to, ka nebija iespējam apskatīt patversmes dzīvniekus, gan esam nedaudz vīlušies. Mums bija apsolīts, ka tiks izrādīta patversme, bet atbraucot piektdien pulksten 16.30, kā bija runāts, izrādijās ka dzīvnieki jau ielikti voljēros. Turklāt viens no patversmes darbiniekiem mums visiem sabļāva, ka laika neesot, drīz darba laiks beidzas. Tas vel vairāk izraisija sašutumu, jo daudzi vēlējās apskatīt dzīvniekus un pat adoptēt! Turklāt arī patversmes darbinieks paziņoja ka negaidija tik daudz cilvēku!"