Dronu izmantošana aerofotografēšanai kļūst arvien populārāka iedzīvotāju vidū, un, lai gan pirms dažiem gadiem droni, galvenokārt, tika izmantoti profesionāliem un rūpnieciskiem mērķiem, tagad daudzi modeļi tiek ražoti un pielāgoti arī amatieru vajadzībām. Pateicoties unikālajai konstrukcijai, drons var strauji pacelties vai nolaisties, iekārties gaisā vai veikt skaistu pirueti video uzņemšanas laikā.

Arvien vairāk cilvēku nolemj iegādāties dronu kopīgai ģimenes izklaidei, jo šī nelielā ierīce ļauj aplūkot pazīstamas vietas no pavisam cita skatpunkta. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka, neraugoties uz nelielajiem izmēriem un manevrētspēju, droni ir pilnvērtīgas lidojošas ierīces, kuru vadībai ir nepieciešamas iemaņas un drošs lidojuma attālums.

Ja ideja par drona iegādi jums radusies nesen, ir vērts apsvērt visus "par" un "pret" un izlemt, kādas funkcijas un specifikācijas ir nepieciešamas tieši jums. Ja esat iesācējs, nemēģiniet iegādāties pašu jaunāko modeli - bezdrona vadības pamatprasmēm, lidojums radīs vairāk diskomforta nekā prieka. Amatieru fotogrāfiju uzņemšanai noderēs droni, kas sver līdz 250 gramiem un kuru darbināšanai nav nepieciešama īpaša atļauja vai papildu eksāmenu kārtošana. Tirgū pieejamo modeļu daudzveidība var būt mulsinoša, un, lai izvairītos no zemas kvalitātes viltojumiem, ir jāzina, kuram ražotājam var uzticēties.


DJI droni ir plaši pazīstami visā pasaulē, jo šis uzņēmums ir viens no tirgus flagmaņiem, kas gadu gaitā ir spējis iegūt nevainojamu reputāciju un tikai pozitīvas atsauksmes no klientiem. DJI ražo dronus gan profesionāliem fotogrāfiem un videogrāfiem, gan amatieriem, un to klāsts un modeļu dažādība ļaus iekļauties jebkurā budžetā. Viens no galvenajiem parametriem, kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties dronu, ir iebūvētā kamera, kuras veiktspēja ietekmēs video un fotogrāfiju kvalitāti.

Drona lidojuma laiks ir atkarīgs no akumulatora jaudas. DJI piedāvā dronus, kas gaisā var atrasties līdz pat 47 minūtēm. Tomēr, ja filmēšana tiek plānota ilgāku laiku, vienmēr varat iegādāties papildu akumulatoru un neuztraukties par to, ka ierīcei izlādēsies baterija. DJI droni ir aprīkoti arī ar stabilizatoriem, kas ievērojami uzlabo filmēšanas kvalitāti un palīdz noturēt ierīci nepieciešamajā augstumā. Katram drona modelim ir savas unikālas īpašības, tāpēc jāizvērtē, kurš modelis atbilst jūsu mērķiem un prasībām.

Gpspro.lv interneta veikalā ir pieejams plašs DJI dronu klāsts ar detalizētu specifikāciju katram modelim. Visi piedāvātie droni izceļas ar visaugstākās kvalitātes uzbūvi un atbilst drošības noteikumiem, kā arī ir aprīkoti ar programmatūru, kas neļauj lidot aizliegto zonu un lidostu tuvumā. Šī nelielā ierīce palīdzēs jums atklāt jaunas iespēju dimensijas un paraudzīties uz pasauli no putna lidojuma, kas vēl tikai pirms pāriem gadiem šķita neiespējams. Ir pienācis īstais laiks aizmirst par šaubām un beidzot pārvērst savas idejas realitātē!